Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti szoktatok barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szoktatok barátnőtök mellett a barátotoknak ilyet írni?

Figyelt kérdés
Barátom az egyik lány barátjának írta mikor megkérdezte tőle hogy van a következőt: szia szépséges... és a lány neve.. szokták egymást becézgetni már évek óta jóba vannak, de ezt nem értem miért kellett..a lánnyal én is jóba vagyok és tényleg csak barátok.. de akkor is.. ilyet csak barátnőmnek mondok.. (szerintem).
2013. okt. 9. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát... Nem hiszem.

Kivéve ha alánnyal mindig így írunk egymásnak. (De ha ez zavarja a barátnőmet, akkor abbahagyjuk)

2013. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak azért csinálja, hogy húzza az agyad? :D
2013. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kedves vagy drága is számít?
2013. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ASOT ***** válasza:
Fúú te..én pölö mindenkivel így beszélek.
2013. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem zavarna... ne írogasson ilyet másnak, ez olyan, mintha Te egy másik ürgének írnád: szia Cuncibogárkám :DD Hát szerintem ő se díjazná...
2013. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!