Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van csiszoltabb humoruk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van csiszoltabb humoruk, nagyobb rugalmasságuk, több barátjuk, szebb életük és jobb egészségük a szép nőknek mint a kevésbé szépeknek?

Figyelt kérdés
Srácként ezt tapasztalom. például a szép és vidám csajok simán veszik a lapot, ha egy ütős poént betolok. Nevetnek és minden megy tovább. A kevésbé szépek meg sírni kezdenek és hosszú időn keresztül ecsetelik, hogy ez mennyire durva dolog volt tőlem. Mit gondolsz?
2013. okt. 9. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány szép 50éves nőt látsz???
2013. okt. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Intoxcation ***** válasza:
A szépeket otthon nevelik.
2013. okt. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen,ezt én is észrevettem már.És most ne arra gondoljatok,hogy szépnek tartom magam,hanem mert nekem szinte csak fiú barátaim vannak,a lányok pedig utálnak..De,ha egy fiú benyom egy viccet vagy valami hülyeséget csinál,akár velem vagy mással,akkor én is röhögök..Más lányok pedig elkezdenek nyafogni,meg óbégatni,hogy milyen hülyék meg stb..

De ezt én sem értem miért van..Pedig nem vagyok különb náluk,és ő sem nálam..:)

16L

2013. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert a szép, vidám csajok lazábbak, mint a kevésbé szépek. Nem okoskodnak és nem keresik benne az értelmet.
2013. okt. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Általában a szép csajok ostobábbak és felszínesebbek, ennek köszönhetően könnyebben röhögnek egy amúgy rossz poénon.


23F mielőtt megvádolnál, hogy csaj vagyok :-D

2013. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Én nem vagyok nehéz bombázó de mindig tudtam hülyülni a pasikkal! Igazából velük jobban kijövök mint a rinyálós tyúkokkal!
2013. okt. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Pont fordítva van a környezetemben. Most akkor mi van?:D
2013. okt. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Mert nyüzsgőbb a szociális életük.

Am ezt a "csiszolt humorérzéket" azért megkérdőjelezném! Ha egy poénon BÁRKI meg tud sértődni, vagy sírva fakadni, az, hidd el, egyáltalán nem akkora poén, mint hiszed! Nem lehet, h gúnyt űzöl és csak te, meg az általad "szép nőnek" titulált vihorászó plázapitsák tudják viccesnek találni?

2013. okt. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Volt, aki megemlítette, hogy biztos a humor durva. Én bírom, amikor egy csajszival oda-vissza szívatjuk egymást. Ez afféle kóstolgatás, amit nem lehet túl komolyan venni. Az olyanok, akik ezen kiakadnak, képtelenek lesznek felvenni a fordulatszámot. Egyszerűen nem illenek hozzám. Viszont a jó nőknek (jó, ott is előfordulnak érzékeny műanyagpipik) jellemzően tetszik, hogy nem a feneküket nyalom, hanem olyanokat csinálok és olyanokat mondok, amik természetesen jönnek és kicsit kibillentik őket az egyensúlyukból. Persze ez nem keverendő össze az egyértelműen bunkó szövegekkel. Úgy vélem az alapvető tisztelet mindenkinek kijár. Tehát az olyan, aki megbántódik a poénon, az már eleve egy érzékeny, labilis lelkiállapotban van. Nekik több bókra van szükségük. De hogy nem kezdenék semmit az ilyenekkel, az biztos.
2013. okt. 10. 14:12
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ilyen is van, h vki a bunkóságra bukik. De ne hívjuk már ezt csiszoltabb humorérzéknek, meg magasztaljuk őket könyörgöm!
2013. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!