Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác (haver), akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác (haver), akit jobban szeretek és kedvelek az aktuális barátomnál, tehát ranglistán előtte állna, de ő is "foglalt" már, szóval nem lehet semmi belőle; nem tudom, így érdemes-e együtt maradnom a barátommal, hogy "ő csak a második"?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátomat is nagyon.
2013. okt. 11. 09:11
1 2
 1/12 anonim válasza:

mióta vagy együtt vele?

Lehet ki kéne derítened, hogy a másik srác hog áll hozzád, és utána ha ugy van lépned...

2013. okt. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Friss kapcsolat, a másik srácnak tartós, több éves kapcsolata van, és barátként tekint rám - akárhányszor másképp próbáltam közeledni, visszahátrált -, de vele jobban érzem magam.
2013. okt. 11. 09:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyértelmű, hogy ha a közeledésedre meghátrált, akkor nem szeretne kilépni a mostani kapcsolatából. Magyarán ne tedd tönkre neki. Te neked viszont közölnöd kéne a sajátoddal, hogy kissé labilis az érzelmed iránta.
2013. okt. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de jól megvagyuk. egyszerűen annyi, hogy a másik sráccal kicsit jobb...
2013. okt. 11. 09:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Heló!


Nem tudhatod, milyen a másik sráccal, mert ezek szerint nem volt és nem is akar a barátod lenni.

Továbbá, tudattad a barátoddal, hogy ő csak a "2."? Valahogy nem érzem fernek ,hogy vle vagy, de közben másra vágysz, és csak az alkalmat lesed.

Ez az "aktuális barátom" elég sokat sejtető - és nem jó értelemben.

"Szeretem a barátomat is nagyon."

Nyilván ezt se modntad így meg neki, pedig azért cska megérdemel annyit, hogy ne bohócként kezeld, akit úgy rángatsz, ahogy akarsz.

A másik gyerek meg nem akar tőled mást barátságnál, az egyik legundorítóbb dolog lenne, ha a srác és a párja közé állnál.

2013. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez épp elég indok rá, hogy tönkre menyjed a kapcsolatod. Vagy lépj ki belőle, vagy sürgősen felejtsd el a másikat és koncentrálj arra, hogy a mostani barátoddal legyen jobb.
2013. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
félreértesz. nem akarok szivatni senkit. nem vagyok "kihasználós", párját hip-hop cserélgetős típus sem. A másik sráchoz sem közeledek, mert látom, hogy neki fontos a kapcsolata.
2013. okt. 11. 09:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Elhiszem neked, de azok alapján, amit írtál - és inkább ahogy írtad - más jön le, ezt te is láthatod - elég cask elolvasnod.


Erre figyelj jobban, mert számos félreértéstől kímélheted meg magadat.


Ha pedig a jelenlegi kapcsolatodra koncentrálsz, és mondjuk a dráccal abarátságot kcisit "kevesebbre" fogod - tehát mondju kegy hónapig kevesebbet találkoztok, beszéltek... -, akkor szerintem nem lesz semmi gond, baj.

2013. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudatosan nem lehet az embernek magát arra kondicionálnia, hogy jelenlegi párjáért jobban odalegyen, mint pl. élete (egyik) nagy szerelméért.


Pl. baráti társaságon belül egyik ilyen számomra álomcsaj minden korábbi próbálkozásomnál finoman leépített (most is van neki barátja), de most, hogy van csajom haverként tekint, gyakran eljárunk futni. Ő rendszeresen fut maratont is ezért az alkalmanként 8 kilométer meg sem kottyan neki, én nekem meg elég sok. Csajom kedvéért meg még a konyháig is gyakran lusta vagyok kimenni.


Tehát érzem én is azt a helyzetet, hogy egy számomra vágyott nőért mennyivel többet lennék képes teperni.

2013. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen. Köszi, hogy megértesz. Nem tudom azt generálni magamban, hogy a barátomat jobban szeressem, ha egyszer a "másikat" jobban bírom. De akkor ne legyen emiatt lelkiismeret furdalásom? Ezek szerint így is működhet...

Köszi

2013. okt. 11. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!