Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon rossz helyzetben vagyok. Nos ferfi szeretoje 2 eve .20 eves vagyok, tavaly oktoberben ott hagyta mar a feleseget a parom, mert terhes lett es azt mondta az az o gyereke nem lehet ossze koltoztunk.

Figyelt kérdés
majd a szules elott vissza ment a felesegehez, mert van egy kozos 8 eves lanyuk es lelkileg zsarolta a no avval a szerelmem, hogy ellene forditotta, de e miatt a kislany is ki keszult hagytam, hogy vissza menjen, de most a felesege gyereket neveli aki allitolag nem. Az ove es keri ne hagyjam el szuksege van ram szeret . De most ugy erzem, hogy csak szavak minden es mindenki fontosabb nalam . Es a gyerek nem tehet semmirol tudom, de nem tudom el fogadni raadasul a felesege sem hagy beken zaklat le hord mindennek pedig o semmivel nem kulomb nallam mert o majdnem ugyan igy jott ossze a szerelmemmel, de meg csunyan is viselkedett az elozo feleseggel ellenben velem . Nem tudom mit csinaljak?
2013. okt. 13. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
óóó te átkozott riherongy!!!
2013. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem vagy túl okos. hagyd el.


nekem nincs feleségem és én is jóval idősebb vagyok nálad. mit szólsz? :)

2013. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Először is, tanulj meg írni. Utána rátehetünk a többire. :D Amúgy véleményem szerint egy ribi vagy. :)
2013. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kepzeld tudok irni ,de nem magyar nyelvu a tabletem...
2013. okt. 13. 22:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha egyszer visszament akkor nem sűrün megy vissza hozzád szerintem semmi értelme eröltetni csak mindenkinek szenvedés
2013. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen igaz , de nem vagyok riherongy ...mind1 nem.szamit ,de ha nincs velem akkor inkabb a fianal van mert nagyon utal otthon lenni mert gyuloli azt a not mert gonosz es az osszes gyereke szeret pedig majdnem egy idosek vagyunk csak a kislany miatt van ez igy de nem erdekes annak tartotok aminek akartok..
2013. okt. 13. 22:53
 7/10 anonim ***** válasza:
20 éves vagy, ki kellene szállnod ebből. hány éves, 40? tőled is jöhet a gyerek? az ő gyereke lesz a kicsi, nem nevelné
2013. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hmm igaz ,nehez szembe nezni az igazsaggal ,de el hagyom el dontottem mert tenyleg szenvedes eaz egesz ...meg mar en is ugy gondolom ,hogy ove a baba ,csak megerositesre vartam mert mindenki mellette all ,hogy vele kell maradjak stb...
2013. okt. 13. 23:01
 9/10 anonim ***** válasza:

ki az a mindenki?


jó döntés, előtted az élet!

2013. okt. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 etelit válasza:
ha annyira borzasztó lenne neki otthon, és nem az övé lenne a gyerek, mi tartaná ott? Ne hagyd h magához láncoljon
2013. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!