Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok: Akkor, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok: Akkor, ha a párotok több törődést, ölelés, puszilgatást, beszélgetést igényel (tehát lelki támaszt is) olykor-olykor, az nektek ciki? Hogyan kezelitek az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne az?


Megadom neki :)

2013. okt. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az mégis miért lenne ciki, ha valaki több beszélgetést, testi kontaktust igényel a párjától? Nagyjából ez lenne a lényege a párkapcsolatnak.

Lehetőségeim szerint megpróbálok eleget tenni a kéréseinek, de cikinek semmiképp nem tartanám.

2013. okt. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?


Meséld már el édesfiam, neked hogy néz ki egy kapcsolat...

2013. okt. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár lenne egy ilyen"nemtrendi" párom,akihez odabújhatnék,akár órákon keresztül.
2013. okt. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mégis hogy a viharba lenne már ez ciki? :D
2013. okt. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Akkor hívom a bnőjét, hogy most nagy baj van Emesével és jöjjön már át, vigasztalja meg. Nehogy már egy pasi érzelmes legyen egy nővel, hova is gondolsz te.
2013. okt. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
az lenne a ciki hogy ha nem tenné meg.. -.-" de az nemis ciki hanem inkább gáz.. a saját barátnöjéhez hozzáse ér o.O akkor minek az neki??
2013. okt. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ejsze bár lenne egy barátnőm akinek ilyen igényei vannak...:(( az ilyen csajok altalaban hozzád hasonlo bunkokat fognak ki.. a normalis fiuk mint pl en is meg egyedul maradunk. Ez a sors.
2013. okt. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Attól is függ milyen korban mert én pl. 14 évesen életem első csjával olyan jónak éreztem az ölelkezést beszélgetést de valahol olyan furcsa is volt de lehet ,h csak az újdonság varázs vezetett félre de ha összegezzük akkor jó volt és igen szívesen nyújtanék bármelyik lánynak lelki támaszt
2013. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én szex közben szeretek ilyen lenni.Sok csaj szex előtti előjátékként,vagy szex közben kifejezetten a gyengédségtől gerjed,és élvez,mégha ezt nem is vallja be, de én észreveszem. De én is úgy élvezem igazán a szexet,hogy ha egyszerre lehetek vad és gyengéd is. Amúgy én nem vagyok ilyen ölelkezős típus,de ennek ellenére szeretem az ilyen lányokat,és nem tartanám cikinek. 37 F.
2013. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!