Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hanyszor beszeltek a parotokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyszor beszeltek a parotokkal ha nem talalkoztok aznap?

Figyelt kérdés
En nagyon igenylem h keressen szokott is kb keorankent. De mostanaba dolga van es kevesebbe hiv. En meg tiszta gorcsbe vagyok h nem szeret. En tulzom el?
2013. okt. 18. 14:31
 1/8 Noydra ***** válasza:
77%
Igen, ku rv ára eltúlzod..
2013. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon eltúlzod.
2013. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eltulzod. Mi naponta egyszer, csak estenkent beszelunk, ha nem vagyunk egyutt.
2013. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak annyira vagyok ra h keressen egesz nap kepes vagyok a telefonomat nezni pedig sokszor hiv de ha delig nem hiv teljesen rosszul vagyok
2013. okt. 18. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi úgy random beszélünk, amikor éppen mindketten ráérünk; 3 naponta 12 órázik reggel vagy este, aztán 3 nap szünet, de hát nekem is dolgoznom kell.

Szóval igen, szerintem te túlzod el. Senki nem gondol a nap 24 órájában a másikra, megvan a saját életünk is.

2013. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam vele már vagy húsz éve, mégsem beszélgetünk telefonon. Eltúlzod.
2013. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi beszélünk,amikor csak tudunk.Telefonon,írásban.Viszont ez sem jó,mert rájöttünk,hogy így kommunikálni sokszor idegesítő.Félreértjük egymást,és fárasztó.

Te nagyon eltúlzod.Mi az,hogy kevesebbet hív,és már azt gondolod nem szeret?Ez nem egészséges,elvégre mindenkinek meg van attól még a saját élete,szabadsága.

2013. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is általában esténként :)
2013. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!