Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért vagyok féltékeny a volt barátnőmre?

Figyelt kérdés

11 hónapig voltunk együt, ő nekem az első.. augusztus közepén szakitottunk, kb 2 hétig volt "szószünet", de utána minden rendbe jött köztünk, és rengeteget beszélünk...


Nekem utána nem volt kapcsolatom, de alkalmi csaj került, de csak csokoloztunk..


Most a volt barátnőmnek képbe jött valami srác, akivel smsezget.. amikor megtudtam ezt, görcsbe rándult a gyomrom, és nagyon rosszúl érzem magam..


Az is közrejátszhat, hogy gondolkodtam azon, hogy béküljünk ki?

Rengeteg dolog van, ami miatt szeretném,és rengeteg, ami miatt nem... nem tudok dönteni..

Rettentő szar érzés... itt ketyegek már egy ideje..


Mit tegyek? Miért érzem ezt?:(

17f


2013. okt. 19. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor is meg van a ragaszkodás, ha mondjuk úgy döntöttél, hogy jobb külön.. Ez így van rendjén, de dönteni csak te tudsz.. Vagy vállalod hogy versengesz a másik sráccal érte (aki előnyben van) vagy te is keresel mást és talán megmaradtok valamilyen szinten kedves ismerősnek.
2013. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

rengeteget veszekedtünk, azért lett vége... nem tudom, ha újrakezdenénk, akkor ki tudnánke hagyni ezt a veszekedést...

viszont félek ha össze is jönnénk, és megint nem müködne, akkor vége lenne ennek a barátságnak is...


Most találkozik azzal a sráccal.. aztmondta nekem, hogy nem lesz semmi... de engem szét.bsz az ideg... aludni sem tudok :( gyomoridegem van, ideges vagyok...

2013. okt. 19. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is augusztus közepén szakítottunk 3,5 év után. Azóta hullámokban tör rám a féltékenység, ami néha nagyon nehezen tudok kezelni, de nincs más lehetőség, le kell nyelni a békát!
2013. okt. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De érzem hogy rosszúl leszek :((


Ő volt az, aki folyton mondta hogyha én nem leszek neki más nem fog kelleni... most meg éppen hogy le nem ráz :(


És az zavar, hogy most teljesen olyan dolgokat tesz meg, amiket addig nem, amig velem volt... pl este kimenni valahova beülni, meginni egy kávét, vagy suli után eljönni oda ahol én lakok... tőle 7 km...miután szakitottunk töbször is láttam itt egyik barátnőjénél a szomszédba...

2013. okt. 19. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez még oké, de én mit szóljak: még poresszel se tudtam vigasztalódni, mert azt láttam, hogy az exem hentereg egy idegen fickóval. Szerinted? (Most már azért jobb a helyzet!:))
2013. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!