Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek egy pasi inkább legyen hallgatag, vagy bőbeszédű? Tegyük fel hogy nincs aranyközépút!

Figyelt kérdés
kort is írjatok!
2013. okt. 20. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Akkor inkább dumáljon állandóan.:)


23l

2013. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én hallgatag vagyok, ezért inkább legyen bőbeszédű.
2013. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Inkább legyen szófosása. :)
2013. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én is inkább a dumásra szavaznék, mert aki hallgatag, az nagy eséllyel önbizalomhiányos, azt pedig nem tudom tolerálni egy férfinél...

24/l

2013. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább hallgatag, nem bírom aki egyfolytában fossa a szót
2013. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Inkább hallgatag legyen.


22

2013. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én folyamatosan beszélek hülyén jönne ki, ha ő csak bólogatna. Fossuk a szót együtt! :DD
2013. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha úgy bőbeszédű, mint a párom - vagyis értelmes (szeretem hallgatni), és nem azért beszél, hogy a saját hangjában gyönyörködjön - akkor inkább bőbeszédű.

Hallgatag emberrel nehézkes a kommunikáció, nem jó, ha pl. a problémát is úgy kell kihúzni valakiből.


25/N

2013. okt. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Randin (főleg az elején) inkább a lány beszéljen, különben rövid úton lezárul a közös élet.
2013. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Randin főleg a lány beszéljen? Ezt még nem hallottam, kicsit kifejthetnéd miért gondolod így. Amúgy én inkább a hallgatag kategóriába tartozom, bár azért annyira sztem nem vagyok vészes :) Kösz a válaszokat.
2013. okt. 20. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!