Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » TI őszintén megmondjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TI őszintén megmondjátok a párotoknak, ha nincs kedvetek szeretkezni?

Figyelt kérdés
Vagy belementek még akkor is ha nem élvezitek annyira, csak azért, hogy neki jó legyen? Mennyire tudjátok ezt megbeszélni?
2013. okt. 21. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megmondom, ha épp nincs kedvem, de általában párom meghozza a kedvem hozzá.
2013. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megmondom persze ,miért ne tenném ? Szóból ért az ember .Volt már olyan ,hogy nekem volt kedvem összebújni ,neki nem ... nincs ebből sértődés .De azért kicsit később valahogy mindig kompenzálom a dolgot :P .
2013. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha egyikünknek nincs kedve, akkor inkább csak összebújunk, egyikünk sem szokott ilyesmi miatt megsértődni.

Aztán ha mégis megjön a kedv, jelezzük a másiknak :)

2013. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudja hogy kell hozzám közeledni ha épp nem lenne kedvem. Mondjuk nem kell neki mondanom , észre veszi ha épp fáradt vagyok vagy jincs kedvem.nem gondolatolvaso de figyel rám
2013. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolatban az őszinteség a legfontosabb. Simán megmondom, mert mondjuk nagyon fáradt vagyok, vagy stresszes és nincs kedvem. Megérti, mert van ilyen fordítva is.

A megfelelési kényszeren már régen túljutottam, azért nem megyek bele, hogy csak neki legyen jó. Egyébként neki sem jó, ha azt látja rajtam, hogy nekem nem.

Ha nem akarod és mégis megteszed, valahogy olyan, mintha magadat erőszakolnád meg. Bocsi a durva hasonlatért, de ez jutott eszembe. Fő az őszinteség, ha egy kapcsolatban bármit meg kell játszani, akkor ott nagy bajok vannak.

Hajrá, beszéljetek erről is!

2013. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azt mondom nekem most nincs kedvem.
2013. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen én is mondom neki, őszintén. de aztán elkezd nyaggatni, és a vége sértődés lesz... Meg előhozakodik azzal, hogy régen mennyit csináltuk ...
2013. okt. 21. 21:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első házasságom erre ment rá,vagy legalábbis ez volt a fő oka.Mert persze,lehet valakivel azért szexelni,hogy a másiknak jó legyen,de ezt nem lehet sokáig csinálni,mert megöli a lelket egy idő után,főleg,ha mondjuk a párja úgy kezeli a szexet mintha alanyi jogon járna neki,függetlenül attól,hogy éppen,hogy viselkedett egész nap,vagy,hogy a másiknak van-e kedve hozzá.

A mostani házasságomban szerencsére ilyenről már szó sincs,a párom ismeri az előzményeket,elfogadja ha nincs kedvem,ezzel kapcsolatban is,mint általában mindennel kapcsolatban,megtudjuk beszélni a dolgokat.

2013. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen kèrdèst is csak nö tehet fel...
2013. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 viktor123456 ***** válasza:
0%

Ezt azembeet választottad, ennyi az igénye. :-)

A kapcsolat lényege nem az, hogy megadjunk mindent a másiknak? :-)

Akkor meg mi ez a rinya, hogy nincs dugás :-) :-) :-)

2013. okt. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!