Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy velejéig romlott, ízléstelen, gonosz alávaló embernek már több mint 3 éves párkapcsolata van, mennyire komolyak az érzelmei?

Figyelt kérdés

Biztos forrásból tudom, hogy szíve szerint mindenkit félredöngetne( még az útszéli fát is, és a többi viselt dolgairól ne is beszéljünk, mert még azt is lehetetlennek tartanátok, hogy van ilyen ember )szóval nem vágom, hogy egy ilyen mit akarhat attól a nőtől 3 év után még mindig?

Na a nőt sem kell félteni az is igazi szép kis útszéli riherongy (...) lett belőle....


2013. okt. 25. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor hol a gond? Egymásnak valóak.
2013. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ok, értem én a poént, én is gondoltam már erre ,de akkor is! biztos van valami épkéz magyarázat erre....
2013. okt. 25. 21:55
 3/15 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jó a humorérzéked, de én abszolút nem viccnek szántam.
2013. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

akkor fejtsd ki kérlek. Magunk között vagyunk, nem fogom zokon venni a választ.

Írd le légyszíves, amire gondolsz, habár sejtem, hogy most egy ,, amilyen a mosó olyan a törölköző" és ,, kutyából nem lesz szalonna" válasz fog érkezni...

2013. okt. 25. 22:00
 5/15 anonim ***** válasza:

ismertem ilyen párt. ahogy a szeretet, úgy gonoszság is hatalmas összetartó erő.

hát hogyne jönnének ki, mikor tudnak mások iránt együtt gyűlölködni, közös ellenséget együtt fikázni, egymás vérét is szívni...egymáshoz valók.

2013. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
mik vannak -.-
2013. okt. 25. 22:05
 7/15 anonim ***** válasza:
Látod, haver? Nem csak én gondolom így.
2013. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

hát hogyne hawer :)

de lány vagyok XDDD

2013. okt. 25. 22:08
 9/15 anonim ***** válasza:
Attól még lehetünk haverok. :D
2013. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia, te nem az ex barátnőmről és a mostani párjáról beszélsz? :DD
2013. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!