Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok a párotokról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a párotokról, ha kiderülne, hogy roma fiúval járt? Kidobnátok, vagy megtudnátok bocsájtani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok. 3 évvel ezelőtt elkövettem életem legnagyobb hibáját. Össze jöttem egy roma fiúval. Sajnos tapasztalatlan és ostoba voltam, ezért is kérlek titeket,hogy ne oktassatok ki. Megtévesztett engem az a fiú: kitűnőre érettségizett, jó szakmát tanult, aztán elállt dolgozni is, (ő már 21éves volt amikor összejöttünk) és elég jó fizetést kapott. És kinézetre sem tűnt c...nak. Tehát mindez szépen megtévesztett, és bár volt néhány balhéja, engem a kis tapasztalatlan 15 éves fruskát ez is vonzott. Aztán persze eleinte nagyon kedves volt velem. Majd minden megváltozott! Először is, megcsalt engem, aztán könyörgött a bocsánatomért. Aztán eltiltott a haverjaimtól, és megszabta mit vegyek fel. Itt már kezdtem kiábrándulni belőle, de még ott volt azaz átkozott rózsaszín köd. Aztán anyukámnak elmondtam, ő nagyon kiborult, rám parancsolt hogy szakítsak vele mielőtt apám is megtudná. Egy ideig lázadtam anya ellen és titokban voltam vele. Aztán fordult egy nagyot a kocka. Rájöttem milyen hülye vagyok , a szerelemből gyűlölet lett és szakítottam vele (persze a történet bonyolultabb, többször is megcsalt) de ő zaklatott ezután, hívogatott telón, stb, nagyon nehezen tudtam lekoptatni és míg élek, ezt nem

felejtem el és életem legnagyobb bűnének tartom ezt. Nem tudom, hogy enyhít-e a dolgon az, hogy csóknál több nem történt a szűk 2 hónap alatt amíg vele voltam. Miután szakítottunk, azzal büntettem magam, hogy 3 évig nem is jártam senkivel, nem jártam el sehova, stb.

Viszont most van egy jóra való, rendes fiú akit szeretek. Velem egyidős, nagyon szeretem. De gyötrődök, nem tudom elmondjam-e neki? Ha rákérdez, kivel jártam előtte? Nem akarom hogy

e-miatt máshogy nézzen rám, a múltamon már nem tudok változtatni, és szerintem létezik ennél nagyobb vétek is.


2013. okt. 30. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Na idefigyelj kislány! A megcsalás és egyéb tapló viselkedés nem roma specifikus.


Nincs miért neked megbocsájtani. Ha a leendő párodnak ezzel gondja van, akkor menjen isten hírével!!

2013. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Mivel szűk 2 hónapról van szó, és szerencsére szex nem volt köztetek (15 évesen mér korai lett volna), szerintem ha rákérdez, hogy ki/mi volt előtte, elég annyit mondanod hogy egy futó felejthető kaland csupán.
2013. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én nem mondanám el. Nem azért, mert szégyen, mert nem az, hanem azért, mert a múlt az múlt, a jelen meg jelen. Most ő van veled, mit számít az, hogy régen kivel jártál? Téged izgat, hogy ő kivel járt előtted?
2013. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha ezt így elmeséled neki is amikor rákérdez, akkor meg fogja érteni és rögtön kap magyarázatot és nem fog téged olyannak nézni aki "mindenkivel" összeáll. Mindenki téved, választ rosszul párt, főleg tiniként, amikor még nem tudja, hogy valójában ki is illene hozzá, valamint még a saját személyiségével sincs teljesen képben. Ezért senki sem hibáztatható, nem kell bűnhődni ilyesmi miatt. A legfontosabb, hogy ezekből a hibákból, tévedésekből tanul az ember.


23/N

2013. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Engem nem izgat, de gyűlölöm magam !! :'( gyötrődök, hogy mi lesz ha ... És úgy érzem egy utolsó r.banc voltam akkor, és lelkileg tönkre vagyok , nem tudom miért. 3 évig azzal tukmáltam magamat tele, hogy senkinek nem fogok kelleni e-miatt.
2013. okt. 30. 14:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem a múltad számít,hanem hogy megbántad a dolgot,felnyílt a szemed,és jóravaló,értelmes nő lett belőled.A jelenben kell élni,és ha valaki rákérdez a múltadra,nem kell belemenni a témába.Mondd,hogy jelentéktelen kapcsolat volt,és hogy csalódtál,ennyi bőven elég szerintem.Egyébként mindenki követ el hibákat,én például dupla annyi butaságot csináltam még kamaszkorom vége felé is,mint te,mégsem érzem magam kevesebbnek emiatt,bár megbántam.Élj a jelenben,és nem lesz baj!
2013. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
95%
azért mert egy roma fiúval jártál? de hát nem feküdtél le vele, mért lennél rib..c? És különben nekem van néháyn roma ismerősöm, akik nagyon rendesek, normálisak. És nem csak ők tudnak megcsalni...Egy nem roma fiú is képes ugyanerre...Szóval szerintem ne aggódj, ez nem bűn, aminek te érzed. Ő vert át téged, ő csalt meg. Ha valakinek szégyelnie kell magát az ő, és NEM te :)
2013. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb ha őszinte leszel minden jövőbeli partneredhez. MIndenkinek ha szóba kerül el tudod majd ezt mondani pontosan úgy, ahogy ide leírtad. Nem olyan vészes a sztori mint ahogy te hiszed, dehát ugye nem vagyunk egyformák, nem tudhatjuk ki mit hogyan ítél meg. A legjobb az őszinteség még az elején. Ha valaki emiatt elítél akkor az menjen már az elején ahova akar. De nem hinném hogy lesz ilyen...
2013. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, kicsit megnyugodtam :)
2013. okt. 30. 14:38
 10/11 zabmester ***** válasza:
90%

Köszi GYK, hogy pont akkor rakjátok át más kategóriába a kérdést, amikor elküldöm a válaszomat, és ezért írhatom le újra, remek volt...


Na szóval: miért lennél köteles beszámolni az új fiúdnak a volt pasid származásáról? Amúgy meg nem titok, hogy volt korábban is kapcsolatod, másnak is volt, ezen semmi ciki nincs. Nem működött, eleged lett, ennyi történt, ezt senki nem vetheti a szemedre.

Te meg nem tettél semmi rosszat, nem értem, mit kell ezen megbánni, meg büntetni magad. Megismertél valakit 15 évesen, azaz HÁROM éve, akiről nem sok idő múltán kiderült, hogy egy szemét, ezért dobtad. Ez már csak ilyen... Nincs ebben semmi kirívó, egyszerűen csak megismertél valakit, aki szimpatikus volt, de amikor jobban megismerted, akkor kiderült, hogy nem úgy viselkedik, ahogy elvárható lenne, ezért lapátra tetted. Ismerkedési fázisban ezen semmi meglepő nincs. És ennek köze nincs ahhoz, hogy a srác cigány-e vagy sem. Hidd el, nem ezen múlik. Nem cigány pasik is csinálnak ilyet, volt már ilyenhez szerencsém. És nem akarlak elkeseríteni, de valószínű, hogy fogsz még pasiban csalódni, akár cigány, akár nem, de ez benne van a pakliban. Minden elromlott kapcsolat után évekig bünteted majd magad? Ennek egyszerűen nincs értelme, egy másik ember jellembeli hiányosságai miatt miért te bünteted magad?

2013. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!