Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha járni akarna veletek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha járni akarna veletek egy ismert ember (magyar), akkor járnátok vele?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy olyan igazán nem vagytok szerelmesek belé (másba se), viszont mégis csak úgy kipróbálni, hogy milyen is ez.
2013. okt. 31. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akárkivel nem, csak azért mert híres? nem.

Van akivel kipróbálnám, de ő házas és van négy gyereke :D

2013. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ameoland ***** válasza:

mert te melyik x-faktoros versenyző vagy?

ismert ember?celeb?!

ne keverjünk itt össze alap dolgokat

2013. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Miért lennék én ismert ember? :D

Nem rólam szól a kérdés, csak úgy eszembe jutott. :)

2013. okt. 31. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, ki az.

Azert mert hires, nem fekudnek ossze fuvel-faval.

18L

2013. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhatot volna, de ebben egy pici szerepet sem játszott volna, az, hogy híres...


(A múlt idő azért van mert már férjnél vagyok:))

2013. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen hírességről van szó. Ha pl színész akkor biztos hogy nem. Mint tudjuk, a színészeknek meg kell tenni bizonyos dolgokat, ha a szerepük megkívánja. Pl csók egy másik nővel.


Na nem! Nem bírnám.


De persze ez csal elmélet, hiszen férjnél vagyok, így aztán se színésszel se mással nem jönnék össze:)


27/N

2013. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!