Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki helyzetbe kerultem a kolleganoim elott. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

eg csak par hete vagyok egy uj munkahelyen.


Ma szunetben oda ultem a fiatal kolleganoimhoz beszelgetni,hogy kicsit be illeszkedjek.

Mar az elejen letamadtak a pasi temaval foleg az egyik cica baba csaj.Az elejen haritottam aztan azt hazudtam,hogy volt par honapig.Majd tovabb faggatoztak meg gunyolodtak,hogy jarok e bulizni mondtam hogy ritkan.Erre mondta az egyik lany,hogy minden normalis ember szokott,mire en azt feleltem,hogy nem feltetlen.

Az igazsag az,hogy eletemben nem volt meg parom soha pedig mar 22 eves vagyok,amikor meg regen megmondtam az igazsagot akkor rengeteg megalaztatast kaptam emiatt.Eleg csunyanak es szerencsetlennek tartom magam es nem tehetek errol,hogy nincs parom,en azt gondolom,hogy nem tartozik rajuk!

A faggatozas es a gunyolodas utan amit nem tudtam jol lereagalni az egyik lany azt mondta a telefonomra,hogy k...as a cica baba lany meg ra kontrazott,hogy milyen kis cuki pi..a telefon.A k...as szora azt mondtam,hogy a f.e..t,de szerintem nem hallottak meg...Eleg rosszul esett ez nekem...Azt is kerdezte a csini baba csaj,hogy volt e komoly kapcsolatom,de arra csak raztam a fejem.

Erdekes,hogy pont a parkapcsolat a gyenge pontom es az emberek erre rogton ra ereznek..Ennek mi az oka? Ez miert van?

A csini baba lany hetfotol mar nem lesz a kolleganom,de a tobbiek igen es tartok a tovabbi attrocitasoktol ugyanis nem tudom kezelni a konfliktusokat.


Koszonom a valaszt! :)



2013. okt. 31. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

A nőknek kamaszkortól felfelé a legfőbb témájuk a párkapcsolatok.

Milyen helyen dolgozol? Fiúkkal nem tudsz barátkozni?

2013. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
most te fiú vagy lány vagy?
2013. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gaz szerintem es abban sincs semmi,hogy nem jarsz bulizni. En is ritkan jarok es a discokat kerulom is.na mindegy.

A lenyeg h nem ciki,de oszintenek lenni sokkal jobb,mint kitalalni dolgokat,hogy esetleg jobb szinben tunj fel. Aki ezert rajtad nevet az ki is allitotta magarol a szegenysegi bizonyitvanyat es inkabb ezeket az embereket kene kinevetni.

Koszonom,szia voltam.

24/F

2013. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nincsenek ferfiak...
2013. okt. 31. 19:22
 5/12 A kérdező kommentje:
3-as Valaszolo: Igazad van teljesen,hogy jobb az oszinteseg,de hidd el,hogy utana pletyka hadjarat indulna es az nagyon ciki...
2013. okt. 31. 19:24
 6/12 Moszuke ***** válasza:
91%
szerintem meg legyél büszke arra, hogy nem volt pasid. add elő úgy a dolgot, hogy nem találtál arra alkalmas palit azt kész. ebbe nem tudnak belekötni. ha megpróbálnak szépen visszaoltod őket, hogy te nem adod olyan alacsonyra a lécet mint ők. azt heló.
2013. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Hol az a hely, ahol csak fiatal lányok dolgoznak?

Van még felvétel, küldenék CV-t :)

2013. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os Valaszolo:Koszonom rendes toled.Mondtam,hogy azert nm volt meg komoly kapcsolatom,mert nem talaltam olyat aki...

De ez mr vhogy nem erdekelte a csajt.

Miert kene erre buszkenek lennem amugy??:O :)

2013. okt. 31. 19:31
 9/12 A kérdező kommentje:
Illetve Ti mit valaszoltatok volna a telefonos serto megjegyzesre?
2013. okt. 31. 19:39
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Megkérném írjon ő is (te is) ékezettel. Sokkal jobban éreznéd magad!! Mi is!!
2013. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!