Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal minden este beszélünk telefonon, ma elment a haverjaival sörözni, és nem hívott. Hogyan viselkedjek majd, ha felhív holnap?

Figyelt kérdés
Ne hülyézzetek le, nálunk ez másfél éve szokás, ugyanis heti 1-2-szer találkozunk, és minden este dumálunk. És most ez nekem fura, sőt nagyon rossz. Én meg nem zaklattam direkt, nem vagyok tapadós.
2013. okt. 31. 23:15
1 2
 1/13 zotanbro ***** válasza:
100%
ugyanúgy ahogy máskor is..
2013. okt. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az első válaszolóhoz.
2013. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Akkor ne tapadj, beszéltek holnap aztán kész
2013. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy, mint ahogy egy értelmes ember reagál 1,5 évnyi kapcsolat után. Nem csinálsz semmit, csak normálisan beszélsz vele, esetleg megkérdezed, hogy milyen volt az estéje. Nehogy már ne mehessen el egyszer a haverjaival sörözni anélkül, hogy balhé legyen belőle.
2013. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy tervezem, hogy nem hisztizek, nem szoktam. De ha elmegyek mellette, nem fog visszaélni ezzel? Vagy inkább ez lesz feltűnő, hogy "laza" leszek? Nem akarok veszekedni, de megalázkodni se. Nem vagyunk már tinik, hogy szórakozgassunk egymással. (24-25)
2013. okt. 31. 23:19
 6/13 anonim ***** válasza:
6%
csapj egy kis hisztit, különben hozzászokik a jóléthez h neki mindent szabad, és félre fog izélni előbb utóbb
2013. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, ezeken az estéken a haver az első nem az asszony! Ha meg nem akkor lepapucsoznak.
2013. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mégis mi lenne ebben a megalázkodás?

Nem vagy tini, de mégis úgy viselkedsz. Ebből nincs semmi, elment, megkérdezheted milyen volt az estéje aztán kész. Gondolom úgyse ez a rendszer hogy nincs otthon és nem keres. Esetleg te is kimozdulhatsz néha

2013. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sehogy, ez nem nagy ügy.
2013. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2013. okt. 31. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!