Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás alatt illetve után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás alatt illetve után egy teljesen más hozzáállású, viselkedésű nőt ismertem meg személyében, hogy lehet ekkorát változni? Düh váltja ki az ilyen hozzáállást? Normális az én megközelítésem?

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt, fiatalok vagyunk. Egyről a kettőre leírta hogy ő már nem szeret úgy ahogy régen és így neki nem megy. Ezek után már mindenen összekaptunk, írásban. Azóta nem találkoztunk nekem egy ideig nehéz volt elengedni és próbáltam meggyőzni hogy esetleg több programmal, vagy megbeszéléssel meg tudjuk oldani. Szerintem senki se szerelmes ennyi idő után van egy kis megszokás a dologban.

Olyannyira megutáltatta magát hogy normális hozzáállású viselkedésem ellenére mindenáron törleszteni akarok neki, odáig fajult. Ez normális dolog? Örülnék ha ugyanezt átélné, nem válaszolt leveleimre, meg se próbálta megbeszélni a dolgunkat. Mondhatni első szerelem volt, 16 éves korunk óta együtt voltunk. Miért dobta ennyire könnyen a kapcsolatot holott négy évig nagyon nem voltak problémák se és állítása szerint minden ok volt utolsó héten is. Leírása alapján mégsem.


2013. nov. 1. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
amikor más pasit akarnak rögtön aljas féreg leszel a szemükben. minden apróságot felnagyítanak hogy ne sajnálják a döntést
2013. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy történetek olyan dolgok az életében amikről nem tudsz emellett, kitudja

sok minden megváltoztathat egy embert, akár barát elvesztése, szülő halála, egy szimpla másik iskola... és eltelik egy kis idő, aztán rá se ismersz az illetőre

Szóval lehet, hogy simán tényleg ennyit változott, vagy már régen is érett benne csak valamiért nem láttad meg

2013. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

16 éves korotok óta együtt voltatok, elhiszem hogy hosszú idő az a 4 év, de komolyan? Azt hitted, örökre együtt lesztek? Sajnálom, hogy így alakult, de én pont az éven tapasztaltam meg ugyanezt, csak akkor én voltam "az a nő, aki teljesen megváltozott"... Nálunk annyival volt másabb, hogy 1 éves kapcsolat volt, és nálunk már egy jó ideje lehetett érezni, hogy valami nincs rendben, sokszor beszéltünk is erről. Mégis, mikor elmondtam, hogy ki szeretnék lépni a kapcsolatból én lettem a hülye r*i*b a*n*c és stb. Pedig nem szolgáltam rá. Az volt a baj, hogy volt párom annyira szeretett, hogy egyszerűen nem tudta másként feldolgozni ezt, csak úgy, hogy váltig állította, hogy én változtam meg, pedig rengeteg dolog volt a kapcsolatunkban, ami már jó ideje nem működött... :/ Utána sokat írogatott nekem, először nem volt gond, de mikor mindenáron újra akarta kezdeni én sem írtam vissza neki. Azért nem, mert nem akartam összeveszni vele, hiszen én már teljesen biztos voltam abban, hogy ennek véget kell vetni...

Nem lehet, hogy te is éppen a szerelmed/szereteted miatt nem vetted észre a jeleket?

2013. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így szakítás után sokmindent tudok már amit nem akartam vagy nem vettem észre épp azért mert szerettem és elfogadtam olyannak amilyen.
2013. nov. 1. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!