Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért én vagyok a legkevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a legkevésbé fontos a saját születésnapomon?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2013. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert a születésnapok csak relatív jelentőséggel bírnak van, engem pl. nem érdekel a tiéd.
2013. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ezt honnan kéne tudjuk?
2013. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,ilyen is szokott lenni.

Amúgy boldog szülinapot :)

2013. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem kb. leszarnak, ha születésnapom van. Általában mindig dolgozok olyankor otthon.
2013. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én se szoktam valami fontos személy lenni a szülinapomon, mivel egyáltalán nem izgat. Majd 5 nap múlva én is lepacsizok magammal, hogy Happy birthday és tengetem tovább ugyan úgy a napomat. :D


Egyébként boldog születésnapot!

2013. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem bírom a születésnapokat.. főleg a sajátomat. Ugyan olyan nap nem kell, hogy mindenki mondogassa, hogy jajj boldog szülinapot Isten éltessen stb.. csak még egy gond ami miatt idegeskednek a szüleim.. már most félek a következőtől áprilisba leszek 18 és ajaj:( szívesen kihagynám..

17/L

2013. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az ősöknek gondot jelent az eröltetett jópofizás, csak azért mert a családban valakinek éppen születésnapja van. Én személy szerint ezért utáltam meg a születésnapomat.. nem egyszer volt már balhé, csak azért mert nem tetszett nekik, hogy nekem pont aznap van születésnapom, amikor nekik agybajoskodhatnékjuk volt ergo mit képzelek én, hogy pont aznap van..
2013. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Családdal nincs gond, mert olyanom nincs. Illetve van két kistesóm, őket imádom, de nevelőanyám még arra se vette a fáradságot, hogy rajzoljanak nekem vmit együtt...


A saját anyám fel sem hívott, apám meg tényleg abszolút nuku. Igazából a barátom cseszte el, mert tőle vártam, hogy majd jó lesz. De én vagyok a hülye. Minek várok el bárkitől is bármit?


Következő szülinapomon elmegyek világgá, aztán baszhatja mki. Bár nem hiszem, hogy sok embernek hiányoznék...

2013. nov. 2. 07:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne menj sehová, egyszerűen csak felejtsd el, hogy születésnapod van, és élj úgy mint bármelyik másik napon.
2013. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!