Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a legtöbb huszonéves fiú komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A komoly alatt nem azt értem, hogy egyből összeköltözés, családalapítás meg minden. De miért jobb idegen lányokat megfektetni, mint szeretkezni a pároddal, akit ismersz? Miért nem ezt keresik a fiúk? Sztem ez inkább az élet kiélvezése, nem pedig a puszta szex. Nyilván most általánosítok, tudom hogy vannak kivételek, de nagyon ritka. Nekem állandóan csalódnom kell:(

24/L



2013. nov. 2. 22:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

nem akarják lekötni magukat..

nem tudom de én pl alkalmit nem akarok.. na mindegy ki így ki úgy.

2013. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, én is ezt látom. Bár mégis ezeknek a fajta fiúknak van sikerük a nőknél. Igaz, hogy még csak 19 vagyok, de komoly kapcsolatra vágyok, csak nem jön össze semmi komoly, mert sokan pont az ilyen egyéjszakásakat keresik.

19F

2013. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, amiért a legtöbb huszonéves lány sem akar komoly kapcsolatot. Ugye, hogy te is létezel, aki mégis akarsz? Hát úgy én is létezem és én is ilyent akarok... Csak ennyi idős korukra az emberek már annyit csalódtak és annyiszor átverték őket, hogy már nem is próbálnak érzelmeket belefektetni, mert a vége úgyis fájdalom...


A vakmerőbb és élvezethajhászabb fajta az szexel orrba szájba, a visszafogottabb pedig inkább bezárkózik és nem ismerkedik. Ezt nevezhetjük szerintem tapasztalatnak is...

25/F

2013. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A többség azt csinálja, hogy összeszed valakit egy buliban, és hazaviszi (vagy haza sem viszi...). Én úgy gondolom, hogy akit lehet, azt vigyék...

Én is elég sokat csalódtam már ilyen miatt, sajnos.


21/L

2013. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ezt akartam de 30 felett már elmúlt, köszönhetően nektek.
2013. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Hát mert kiélik magukat, örülj neki hogy nem a házasság alatt csalnak meg -.-

Másrészről meg te nem vagy elég jó csaj, ha nem akarják lekötni magukat veled. Nyilván ha megtalálnák az asztak-rva-nő-t akkor vele komolyan is terveznének...addig inkább kefélgetnek minél változatosabban

2013. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugy teszel fel egy kerdest, hogy miert jobb mindig mas lannyal szexelni, mint mindig csak 1el, nem fogsz olyan valaszokat kapni , amit szeretnel.

Aki konnyen szert tesz ujra, az nem becsuli meg a meglevot, ez egy altalanos emberi tulajdonsag. Masreszt, aki neked tetszik altalaban, az tetszik masnak is, szoval o lesz az, aki konnyen szert tehet uj kapcsolatra, te meg irhatsz kerdest a gyakorira.

2013. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy a legtöbb miért nem akar,azt nem tudom.Azonban nagyon sokan vagyunk,akik komoly kapcsolatra vágynánk,csak minket meg nem vesztek észre,sem figyelembe. :) Nos akkor mit is szeretnél?:)

22/F

2013. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

simán találtam volna alkalmira de nem ezt kerestem.


bajban ismerszik meg az ember, akkor ki szoktak esni.

2013. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts, én is komolyat akarok.:)


(26F)

2013. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!