Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 31 éves férfiként bevállalnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfiként bevállalnátok 35 éves nőt felnőtt gyerekkel?

Figyelt kérdés
A kémia nagyon működik, ágyban jobbat nem is kívánnék, nagyon jól érezzük magunkat együtt és nem csak az ágyban hanem bárhol vagyunk. Kinek van tapasztalata abban hogy egy gyerek mennyire tudja esetleg idővel beárnyékolni a kapcsolatot. Egy kisgyermekkel könynebb (hisz annak még úgymond a nevelőapja is lehetnék), vagy egy ekkora gyermekkel aki már majdnem kirepülő fázisban van és önálló életet kezd lassan? Vagy még legyek türelmes hátha találok ugyan ilyen nőt csak "csomag" nélkül.. esetleg korban is jobban hozzám illőben... Van valakinek tapasztalata, tanácsa hogy mitévő legyek?

#nő gyerekkel #egyedül álló férfi
2013. nov. 5. 12:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
ha dugni akarsz
2013. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hát rajtatok múlik.Közösen mindent!
2013. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

ha már amúgy is kirepülőben van a gyerek akkor igen


ha minden rendben van köztetek akkor nem hiszem h baj lenne


és tévedsz mert egy kicsi sokkal jobban tönkre tudja tenni a kapcsolatot...

egy nagy gyerekkel lehet beszélgetni elmagyarázni a dolgokat meg lehet értetni vele


am ha így az öledbe hullott egy számodra megfelelő nő akkor ne hagyd veszni .. mert lehet nem lesz több

2013. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
"Kirepülő fázisban" lehet,ha összejöttök és nem vagy szimpi a gyereknek akkor hamarabb kirepül és esetleg menekülésként belemegy rossz dolgokba. Erre nagyon vigyázzatok,mert az emberi lélek nagyon sérülékeny még felnőtt korban is.
2013. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek még nagyon fiatal és még elfogadna, mint apját, vagy, ha már csak hétvégente jár haza a koleszból, akkor igen.
2013. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
szerintem én bevállalnám, ha normális a gyerek. egyébként se házasság lesz, szóval ha gáz van, kiléphetsz nem?
2013. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

,,csomag"...

Spekuláció....


Hagyd inkább, ne ringasd abba a hitbe hogy feltétel nélkül elfogadnád.

2013. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Te már most nem vállalod. Csomag nélkülit akarsz, korban jobban hozzád illőt. Leírtad, mit szeretnél. Lépj.
2013. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Olyan verzió is él még, mivel végig egyedül nevelte a gyerekét és nem veti fel a pénz (sőt most csökkentették a fizuját), hogy kimenne külföldre, én pedig akkor mennék vele. Jobban tudná anyagilag segíteni a fiát. Ott nyilván csak ketten lennénk,nyilván emiatt Én nem feltétlen lennék elkeseredve. (bár lehet tök jó fej a fia is, még nem ismerem)Tudom hogy gyerekkel együtt kellene elfogadjam, csak nem tudom ez mennyire menne..ezen a téren nem ismerem magam, akkor derülne ki ha belevágnánk...
2013. nov. 5. 13:15
 10/22 anonim ***** válasza:

Tudod az a szó amit keresel az a FELTÉTEL NÉLKÜLI szeretet. Ez az első pillanatban látszik, érződik. Ahogy látom nálad csak a csomag nélküli szeretet játszik.. Hagyd azt a szegény nőt békén, hadd ne élje már bele magát feleslegesen egy igazi kapcsolat illúziójába...

Egyébiránt az a csomag nem fog 18 évesen kàmforrá válni csak úgy szólok...

2013. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!