Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt alvás? Mennyi idő után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt alvás? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Ti mennyi idő után aludtatok együtt a párotokkal? Tudom, hogy nincs időhöz kötve, csak úgy mégis, amit a szülők se találnak túl korainak.

19F-20L



2013. nov. 5. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt se tudom mióta ismeritek egymást, és mennyit vagytok együtt. Akár első randin, akár 1 hónap múlva... Kinek mi.
2013. nov. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 hónapja vagyunk együtt, hétvégente találkozunk, mert van köztünk egy kis távolság
2013. nov. 5. 23:01
 3/10 anonim ***** válasza:
3hét után. Többet már hülyeség várni.
2013. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
3 hónap. viszont 19-20 évesen szerintem már ne a szüleiteknek akarjatok megfelelni. 19/L
2013. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A szülők mit ütik bele az orrukat? Nem vagytok már kiskorúak, 19 éves srác és 20 éves lány már azt tesz egymással amit akar (mármint mindkét fél természetesen)


Ez meg mindenkinél változó - vannak akik 3 nap alatt összefekszenek másoknak több év is kell. De a "normális" az úgy a 3 hónap és az egy év közt mozog általában.


De nem kell együtt aludnotok vagy szexelnetek hogy kielégítsétek egymást...

2013. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. nov. 5. 23:05
 7/10 anonim ***** válasza:
19 nap után, de itt az együtt alvást értsd alvásnak, nem volt sokkal több.
2013. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szülőknek megfelelni akarást se szabad túlzásba vinni, sok embert ismerek, akik sírnak 30évesen, hogy nem élték ki magukat mert apucinak akartak megfelelni.
2013. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még nem is jártunk, mikor már nála aludtam :D

Tényleg nincs időhöz kötve. A szüleim meg nem kérdeztem meg, felnőtt ember vagyok, ott alszom, ahol akarok.

2013. nov. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első barátomnál kb 3 hét volt, most utoljára (részben épp a kicsit nagyobb távolság miatt) az első nap már ott aludtam. Szerintem 1-2 hónap alatt már simán lehet.

19L

2013. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!