Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiscsillag.szep kérdése:

Lehetek még boldog? Van valaki akinek sikerült új párkapcsolatot kezdenie egy kisgyerekkel? Párotok, hogy fogadta? Hol ismerkedtetek meg? Úgy érzem nekem soha nem fog sikerülni.

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Sikerülni fog :) 26/f
2013. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást!
2013. nov. 6. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)Hany éves vagy?
2013. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
26
2013. nov. 6. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
volt pasid elhunyt vagy elhagyott? néger volt?
2013. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont annyi vagy mint én :)Nekem sose volt barátnőm...De nem is lesz :(
2013. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sokáig együtt voltunk 6 évig. Már nem jöttünk ki ezért lett vége.
2013. nov. 6. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Családon belül van ilyen. A lánynak egy kislánya van. Egy kis tündér:) A csajt otthagyta a pasija, amikor kiderült, hogy egy másiké a gyerek.


A férjével úgy ismerkedett meg, hogy a pasi, és egy másik lány együtt laktak, együtt is jártak, és bevették lakótársnak ezt a rokonomat. Ő pedig összejött a pasival.


8 hónap után összeházasodtak. 3,5 éve házasok, bár az tuti biztos hogy nem boldogok:( orrba szájba csalják egymást, veszekednek, anyáznak, lökdösődnek. Volt már szétköltözés is. A lány kb havonta ki akarja tenni a férjét otthonról. A csaj nem is szerelemből ment hozzá.


Egyébként szerintem simán lehet valakid gyerekkel együtt is...csak ne add fel:)


27/N

2013. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!