Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te is túlzásnak érezted volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te is túlzásnak érezted volna?

Figyelt kérdés

5 napja fb-on elezdtem dumálni egy sráccal, tegnap találkoztunk. Amikor leültünk a parkban, b egyből ölelgetett, meg csókolgatni akart, és nem értette, hogy mi bajom ezzel. Hiába mondtam, hogy ez gyors, még nem is ismerem, folytatta.

Amúgy jó fej, csak annyira türelmetlen. Aztán kicsit lenyugodott, akkor szívesen átöleltem stb, aztán már jött azzal, hogy meg akarja fogni a mellemet, az a mániája..


Találkozzak még vele szerintetek? Mi van, ha másokkal is így viselkedik??..


19 éves srácról van szó


2013. nov. 7. 18:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nyomulós kis suttyó, engem nem érdekelne.
2013. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy engem nem ezzel lehet megnyerni, de folytatta.

Hiába mondtam, hogy olyan, mintha egy idegen ölelgetne, azt mondta, hogy azért valamennyire már ismerjük egymást.

Jó fej, aranyos, kedves, bírom őt, csak ne nyomulna még ennyire.

2013. nov. 7. 18:11
 3/21 anonim ***** válasza:

Nagyon éretlen, kis kanos. Ezért csinálja. Nem tudja, milyen egy rendes randi, de őszintén nem is érdekli, csak a testiségek. De még ott is gyerekes.

Ebben mi a jó? Ha te ebben látsz valami jót, talizz vele, én nem tenném.

2013. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Valószinűleg csak szexelni akar, minél előbb annál jobb
2013. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ehhez pofa kell :D


Szerintem kérdezz rá hogy vissza tudna-e venni a tempóból és ha utána se megy,akkor hagyd.

2013. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves? Az ilyet nem nevezném annak, konkrétan hidegen hagyja őt, neked mi lenne a jó.
2013. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Megmondtam neki, hogy szex 1 hónap után csak.. :)

Másról se nagyon lehet szó addig.

2013. nov. 7. 18:14
 8/21 A kérdező kommentje:

Mikor csak fb-oztunk, akkor is ilyen volt. De ott csak azt mondta, mennyire tetszek, mennyire kellek neki stb...

Nagyon türelmetlen típus, ő is mondta..


Nem tudom, lehet csak a szexre megy...

2013. nov. 7. 18:15
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Látom, te még nagyon nagyon nagyon nem ismered ezt a pasitípust...! ezért nem veszed az adást arról, amiket kommentelnek mások.

Hidd el, nincs oda ő úgy érted, ez a típus mindenkinek löki a dumát, pont azért ölelgetett rögtön, mert jobbat nem tud kitalálni, mert agyi szintje olyan alacsony. Kivárhatja akár az 1 hónapot, de ó jaj, attól még egy nagyon felszínes egyén marad, aki mindenkit ölelgetne ha jó nő... Ha ismeri, ha nem...

2013. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok jó nő amúgy :)

Egy duci, de szép arcú lány vagyok.

1 éve nem volt barátnője, meg fb-on is úgy láttam, hogy nem valami hú de népszerű

2013. nov. 7. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!