Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit kell mondani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kell mondani? Vagy hogy kell rá reagálni?

Figyelt kérdés
a barátomnak nincs túl jó alakja, ez tény, de szeretem őt, ezért nem zavar.:) ma mondta hogy emiatt sokat ideges. én meg nem tudtam azt mondani, hogy dehogy, ez nem is igaz... csak tereltem a témát... mi a jó válasz egy egyértelmű igazságra?
2013. nov. 7. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Az hogy téged nem zavar.
2013. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Így szeretlek, ahogy vagy, engem nem zavar."
2013. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de ez nem megbántó? mármint benne van az, hogy DE attól még ez az igazság... nekem ez jönne le
2013. nov. 7. 19:46
 4/8 Bummer ***** válasza:

Igazából őszintének kell lenni két félnek. Én mindig ennek a híve voltam. Egy kapcsolatban, Szerelemben ez az elejétől alap kell legyen. Mi a párommal egyértelműen tudjuk egymásról hogy úgy fogadjuk el és szeretjük a másikat ahogy van, de mindig megosszuk véleményünk is ha épp valamiben rossz irányba változik a másik.

Én azt mondtam neki, hogy sose fogom kritizálni vagy nem szeretni külsőre is ahogy van, kivéve ha látom, hogy azért változik rossz irányba (túl hízna, nagyon lefogyna, stb.) mert nem figyel oda magára, vagy hanyag, de akkor is segítenék neki helyes irányba haladni.

30/F

2013. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb bántás szerintem hazudni a másiknak.
2013. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem hazudtam neki. nem mondtam rá nagyon semmit, elkezdtem más témáról beszélni
2013. nov. 7. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
A terelés sem éppen a legjobb megoldás mert akkor meg csak tovább aggódik magában... Tényleg az a legjobb, ha elmondod neki, hogy így szereted ahogy van és kicsit sem zavar az alakja.
2013. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy neked nem a külső az elsődleges és szereted. Valamint ha tenni akar ellene ajánld fel hogy segítesz elmész vele sportolni stb.
2013. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!