Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Páromat többször kértem, hogy masszírozzon meg. Elsősorban azért szeretném, mert csak tőle tudom elviselni, ha nyomkod. Párom azonban sokszor kitér a cselekvés alól és egyszerűen nem reagál rá vagy azt mondja fáradt, neki is fáj a háta, stb. Tehát szinte soha nem masszíroz meg. Én őt sokszor masszírozom. Több mindenre gondoltam már. pl.: 1. lusta, annyira, hogy ennyit nem képes megtenni a nőért, akit szeret. 2. egyéb fizikális ok, amiről nem tudok. 3. nem lusta, csak nincs kedve semmit tenni értem. Valakinek tapasztalata hasonló helyzetről? Egyszerűen csak nem értem, miért nem masszíroz, amikor annyira szeretném. 4 éve vagyunk együtt. Köszönöm előre a válaszokat/tapasztalatokat/tanácsokat!

28/N


2013. nov. 7. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát.. szerintem ebben az esetben az első játszik hogy


"1. lusta, annyira, hogy ennyit nem képes megtenni a nőért"


próbálj vele beszélni,komolyabban hogy téged ez zavar és rosszul esik hogy ezt nem teszi meg neked.

2013. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már próbáltam vele beszélni, de sajnos nem jutottam semmire. Kitér, "nem tudja", stb. Leggyakrabban azt hallom tőle, hogy nem tudja miért nem akarja. Nem értem :/
2013. nov. 7. 22:07
 3/14 anonim ***** válasza:
és erre mit mondasz ?
2013. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Próbálom kihúzni belőle az okot, türelmesen, de soha nem érzem részéről a hajlandóságot, hogy megfejtsük. Nagyon ritkán azonban megmasszíroz, de akkor sem látom rajta, hogy élvezetből vagy jóakarásból tenné, inkább csak "legyünk túl rajta, megnyomkodlak 5 percig" típusú a dolog. :/
2013. nov. 7. 22:11
 5/14 anonim ***** válasza:

és úgy kapcsolatotok minden téren rendben van ?


mert ha igen akkor nincs ötletem hogy miért ilyen.. :/

bocsi.

2013. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem igen. minden ok. Nincs orgazmusom, de sose volt. Ez nem hinném, hogy zavarja abban, hogy megnyomkodjon, hiszen annak nem sok köze van hozzá, maximum jobban élvezném, ez is lehetne bevezetés. Ezt már mondtam neki, de nem masszíroz így sem. Nem értem. Félhet valaki a masszírozástól ennyire?
2013. nov. 7. 22:18
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem arról van szó hogy fél tőle hanem, tényleg lusta és nincs benne az, hogy megtesz mindent a párjáért.
2013. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos ez az, amire már én is gondoltam. Ezt néha érzem is, hogy nem tenne meg mindent értem. Furcsa dolog ez. Azt sem mondja ki, hogy szeret. Sms-ben leírja, de nem mondja ki.
2013. nov. 7. 22:23
 9/14 anonim ***** válasza:
és a kapcsolat elején is volt ilyen ?
2013. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az egész kapcsoltunk ilyen. Talán ha 3x megmasszírozott, amióta együtt vagyunk, illetve egy évben talán 1x kimondja, hogy szeret. Érzem és bújik, ölel, ezzel nincs baj. A baj inkább az, hogy, ha kérek valamit, amit hangsúlyozok, hogy jól esne, hiányzik, akkor sem teszi/mondja. Összesen két dolgot szoktam kérni, vagy is kértem. A masszázs és, hogy mondja ki, hogy szeret, magától. Mert amikor ezt kérem, akkor utána mindig mondja, de az ugye nem olyan, mintha magától jutna eszébe. Fura... Minden mást megtesz. De masszírozni és azt mondani, hogy szeret, képtelen. (kivéve egy évben maximum 1x)
2013. nov. 7. 22:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!