Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el egy srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy srácnak, hogy nagyon szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
ìgy
2013. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont így.
2013. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jajj more felizgulok a kis biszem-b@aszom pö*csödre!!
2013. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
először is kezdj el vele beszélgetni, aztán pedig így, ilyen egyszerűen, ahogy ide leírtad, mond meg neki
2013. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem fogod elmondni neki...
2013. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Először beszélgess vele. Puhatold ki a szándékait. És ha oké a terep akkor meg mondhatod neki.


Ha még sem akkor megspórolsz magadnak egy pofára esést neki pedig egy kellemetlen szitut...

2013. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia. Itt vagyok. Hallgatlak
2013. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom, hogy rögtön ezzel támadd le!
2013. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire ismered, és attól is, hogy rajta mennyire látszik, hogy tudná viszonozni... ugyanis: ha jól ismered, akkor ugye bizonyára eléggé látod rajta, hogy bejössz-e neki, vagy sem, ha kiismerhetetlen a srác, szerintem inkább várd meg míg ennek jelét mutatja... ha látod rajta, hogy tetszel neki, és ebben biztos vagy, ne támadd le, mert, milyen már az, hogy egy csaj vall szerelmet. tehát, én a te helyedben várnék, míg valami látszódik.
2013. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!