Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 évesen beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen beleszerettem egy 50 éves férfibe. Ő is viszont szeret. Nagyon nagy szerintetek a korkülönbség? Működni fog ez a kapcsolat? Mindketten egy rossz kapcsolatból léptünk ki nemrég.

Figyelt kérdés

2013. nov. 8. 05:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,túl nagy a korkülönbség.Egészen más generáció vagytok,más igényekkel.
2013. nov. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Maximum az ágyba leszel jó neki.
2013. nov. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen nagyon nagyon nagy. az apád lehetne..
2013. nov. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagy ám!
2013. nov. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az anyám 21 évesen jött össze az akkor kb. 43 éves apámmal. Szerintem nem nagy. Az más kérdés, hogy 4 éves koromban elváltak és 8 éves koromban Apa meghalt. Annak az alkohol volt az oka, ha Apa nem iszik, most is egy család lennénk, és még élne.

14L

2013. nov. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Kis hülye tinik véleményével nem foglalkozz.Írtam már itt a fórumon , köztem és a párom közt is ennyi a különbség.Szeretjük egymást , a többi nem számít.Felesleges azzal foglalkozni mi lesz 20 év múlva...Lehet hogy a következő 20 évben senkit nem találsz aki iránt így éreznél. Szóval hajrá.
2013. nov. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bizony az előttem szólónak nagyon igaza van.Ha valakivel kölcsönös az érzés és a vágy el ne dobd mert X éves!Hasonló korúval is megtörténhet,hogy beteg lesz vagy elhagy.Akár még 30 évig boldog lehetsz mellette és ez nem megvetendő és elgondolkodtató.Nem?Ha gyereket akartok akkor azzal várj legalább 1 évet és utána,ha mindketten nagyon szeretnétek.

Sok boldogságot!

2013. nov. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ebben a korban már mindketten érett felnőtt emberek vagytok. A életkor itt már csak egy adat semmi több.
2013. nov. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
elég nagy.. de attól még működhet. próbáljátok meg.
2013. nov. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, nekem is volt, - én a nem a korkülönbség miatt lett vége.
2013. nov. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!