Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből kapcsolat a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Januárban ismertem meg,egy pasit a chaten.

Tök általános dolgokról csevegtünk,meg jól elviccelődtünk.


Aztán tavasszal kiment külföldre,akkor eleinte skypen beszéltünk chaten és mikrofonon.


Majd egyre kevesebbet láttam fent,nekem meg alakult egy kapcsolatom,aztán én se nagyon jártam fel emiatt.


Nyár végéig nem is beszéltünk,akkor írt nekem egy levelet,hogy ne haragudjak,hogy úgy eltűnt,csak elég nehéz fejezetben van az élete,el akart mindenki elől zárkózni,és még haza is kell jönnie,az utolsó külföldi napokat nem gép előtt szerette volna eltölteni.


Ősz elején szakítottunk a párommal,és elkeseredettségemben újra chatelni kezdtem. Egy nap feljött a fent említett pasi,és este 8tól,hajnal 1ig chateltünk,fel se

tűnt nekünk először az idő.


Azóta eltelt 1 hét,és minden este órákon át chatelünk,

jobban megismertük egymást,elkérte a telefonszámomat,azóta minden este ír nekem egy smst,aminek az a lényege,hogy tudjam,hogy minden éjszaka gondol rám.


Teljesen egy hullámhosszon pendülünk esténként,és azt vettem észre magamon,hogy mindig jobb kedvem lesz tőle,

ha beszélünk,ez állítólag kölcsönös.


Tegnap felhozta,hogy mit szólnék hozzá,ha a hónap végén találkoznánk,szeretne már látni,mert érdeklem őt,de nem akar elsietni semmit.


Annyiban maradtunk,hogy belementem,de még dátumot

nem egyeztettünk.


180km van közöttünk,a városunkban még nem járt,

azt mondta mivel ez az első találka lenne,neki illendő lejönnie,és miattam meg is teszi.


Nem élem bele magam mindenesetre,de eljátszottam a gondolattal,szerintetek lehet ebből kapcsolat a

későbbiekben?


23/L (29/F)


2013. nov. 8. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szép olvasni, hol van manapság ez a romantika? Szerintem, ebben a korban bele lehet vágni, ilyenkor már nincs akkora kötődes a lakhelyetekhez, mint 5-8 éve...
2013. nov. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves első,köszönöm a válaszodat.(ment a zöld kéz)
2013. nov. 8. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!