Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy komoly kapcsolatban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolatban élő férfi miért akar találkozni idegen nővel titokban?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a párommal és más csajoknak irogat, hogy találkozna vele titokban. Szerintetek megakar csalni? Mit tennétek a helyemben?


Férfiak miért csináltok ilyet? Mi ilyenkor a szándékotok? Ti is szoktatok ilyet csinálni?


2013. nov. 8. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

1. valami hianyzik a kapcsolatotokbol es mas noknel keresi

2. alapvetoen gerinctelen dolog a masik hata mogott kavarni, de valahol meg is ertem

3. beszeljetek meg, kinek-mire van szuksege a kapcsolatotokban

2013. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

6 év alatt már régen elmúlt a szerelem és egyfajta ragaszkodás, emberbaráti tisztelet és szeretet veszi át a helyét. Lehetséges, hogy ráébredt arra, még élne, hódítana (valahol érthető, ha fiatal férfi, vagy ha tökmindegy mennyi idős férfi is), egyszerűen vágyik valami felpezsdítőre, amit már nem kap meg ebben a kapcsolatban. Nem feltétlen csal meg ilyenkor egy férfi fizikálisan egy nőt, lelki téren mindenképp kikacsintgat. Tegyél valamit érte!


1-es válaszadó kettes pontjára: miért érted meg valahol, ha valaki kavar a másik háta mögött mással? Szerintem ez embertelen.

2013. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tenni is akarok érte, mert tudom, hogy hibát követett el, úgy ahogy én is amikor kiadtam magam egy másik nőnek!:( Csak nagyon rosszul esik, hogy mindent a hátam mögött csinál titokban:( És az a pláne benne, hogy nem rég jegyzett el, de akkor miért csinál ilyet?:(
2013. nov. 8. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Mi 5 éve vagyunk együtt, de ha én ilyensmit megtudnék, én otthagynám.

Tehát nállam a bizalom maximális, nem csöszögetem, nem kutatok utánna, bárhova elmehet, nincsenek ilyen gondok, DE ha egyszer is elkapom, na szorulna a farka öcsém!

Amikor az egyik fél, más után keres, na ott már nagy baj van, mert sok a hiányosság, amit te nem tudsz vagy nem akarsz pótolni. Le kell ülni és normális körülmények között el kell beszélgetni. Ha szerinted nem menne, ott vannak a párkapcsolati piszológusok akik erre vannak kiképezve...

2013. nov. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos ez nem jelent jót. A volt párom is ezt csinálta, le is bukott a neten jó néhányszor. Már nem volt jó a kapcsolatunk, az ágyban sem, csak megszokás volt.

Nyilván hiányzott neki valami új, valami izgalmas.

Azt nem mondom, hogy megcsalt, sosem volt rá bizonyíték.

Év elején szakítottam és nagyon jó döntés volt.

Próbálkoztunk sokáig megmenteni a dolgot, de nem sikerült, így megadtam az esélyt magamnak és neki is, hogy még boldog legyen és szerencsére most ez a helyzet. :)

Az a baj az ilyen internetes lebukásokkal, hogy ha egyszer rajta kapod , akkor bogár lesz a füledben és folyton rettegni fogsz , hogy éppen kivel flörtölhet stb. :(

Én ugyanígy voltam.....


27L

2013. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég bonyolult. Szószerint ez történt velem a nyáron. Csak a barátom úgy intézte, hogy befűtötte a csajt amíg együtt voltunk, aztán szakitott velem. Véletlenül jöttem rá (rosszkor írt neki a kiscsaj). Ráborítottam az asztalt és elköltöztem. 2 hétig könyörgött utána a párom, hogy megbánta és soha ilyet nem csinál többet, csak beszéljünk. (Visszatekintve több időt is adhattam volna neki, mint két hét, de ezen már nem tudok változtatni) Állítása szerint az volt az indíték, hogy nem kommunikáltunk már és csomó dolgot félreértettünk egymással kapcsolatban. Ezekért részben én is hibás vagyok, de erre a húzásra ez nem ad jogalapot. Nagyon, nagyon, nagyon nehezen tudtam lenyelni, azóta sem bízom meg már benne úgy, de napról napra épül a kapcsolatunk olyan szintre, mint azelőtt soha, mivel tanultunk belőle mind a ketten és teljesen máshogy állunk egymáshoz már, sokkal őszintébben. Ez kb 6 hónapja történt és tényleg állítom neked, hogy ha két ember között van szeretet, akkor képesek ezt is helyre hozni és mindketten jobb emberekké tudnak válni, ha igazán akarjátok egymást. Most olyan életünk van együtt, amiről eddig álmomban sem hittem volna.

Természetesen ha még egyszer megtörténne szó nélkül elmennék, de ezt a mai állás szerint el se tudom képzelni. Ezt neked kell érezni, mindenesetre ne alkudj meg. Szintén 6 éve vagyunk együtt és közelebb vagyunk a harminchoz, mint a húszhoz.

Egyszerűen magunkba kell nézni, hogy mi hol hibáztunk és a hibát ki e lehet javítani. De ezt te önmagadban nem tudod megtenni helyette, téged neki kell akarni, úgyhogy azt javaslom, hogy ülj le vele, higgadtan magyarázd el, kérdezd meg, hogy miért csinálta és lépj le. Hidd el, ha egy férfi akar téged, akkor mindent meg fog mozgatni. De mindenképpen legyél egy kicsit külön, ne érezze az, hogy garantált vagy neki, bármit csinálhat.

2013. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez eléggé fájdalmas dolog

kihult a kapcsolat

2014. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!