Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátommal? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátommal? A 2 napos kaja szerinte már "romlott" meg nem hajlandó megenni, már nem bírom.

Figyelt kérdés
Tegnap előtt vettünk csirkemellet, 1 kg 1500 forint volt, megfőztük, a maradékot betettem a hűtőbe egy ételesben. Tegnap mást ettünk mert nem kívánta. Ma meg meg akartam melegíteni (kb másfél adag volt még), erre meg elkezd izélni, hogy ő nem eszi meg a romlott kaját, dobjam ki a kukába. Meg a kenyér is ha már tegnap előtti akkor az kuka mert neki az száraz meg penészes, holott semmi baja... Az eszem áll meg tőle. Miért ilyen? Mit csináljak vele?
2013. nov. 8. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

el van kényeztetve

ha majd nem lesz mit ennie akkor majd az is jó lesz

Kisebb adagokat főzz, csak annyit amennyi aznap elfogy, mást nem igazán tudsz ellene tenni

2013. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ne fozz annyi kajàt, csak amennyit megesztek egyszerre. 1 kg kenyèr helyett meg vegyèl 5-6 zsemlèt. ha o ilyen hulye, neked kell okosnak lenned, ot nem fogod tudni megvàltoztatni.
2013. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Én is ilyen vagyok csak nőben! És igen kevesebb pékárut veszek meg nem főzök anyit! Igaz ez nekem plusz idő így,hogy kb minden nap főzök! Ja és nem vagyok elkényeztetve csak így szoktam meg! De nálam ez renben van megt magamnak csinálok plusz melót! :)
2013. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
3. hát, akinek van ideje
2013. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Pretty Ballerina ***** válasza:
81%
Csak azért is edd meg a 2 napos kaját a szeme előtt, és majd ha látja, hogy nem lesz tőle semmi bajod (mért lenne?), akkor talán eljut a fejecskéjéig, hogy anyukája túl sokat aggódott érte gyerekkorában és egy csöppet elkényeztette.
2013. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 ASOT ***** válasza:

2-3 napos kaját már én sem eszek meg szívesen.

Ha zavarja akkor álljon neki és főzzön ennyi.


Gondolom dolgozol nem? Mert ha nem dolgoznál és otthon lennél akkor teljesen érthető lenne a problémája.

Oda kell figyelni a mennyiségre is ahogy írták.

2013. nov. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Pretty Ballerina ***** válasza:
82%
Lusta és elkényeztetett az, aki b*szik gondoskodni magáról, és elvárja, hogy etessék meg főzzenek rá. :D
2013. nov. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Majd leszokik rola ha mar neki kell fizetni :)

Amugy meg a megfozott hus, plane hutoben siman elall ket napig.

2013. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A 2 napos kajával nincsen semmi baj, főleg ha bent volt a hűtőben. Nem értem, miért finnyáskodik ennyire a párod, az még teljesen jó 2 nap után.


Nálunk a barátom ennek teljesen az ellenkezője, sőt, ha én például már nem szeretnék megenni egy joghurtot, mert a dátum szerint elvileg aznap járt le, ő azt még simán benyomja másnap reggelire. :D

2013. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 ASOT ***** válasza:
78%

jajj istenkém.

Nah összegezve:


1. Kérdező te dolgozol? Vagy háziasszonyt játszol?

2. Képes vagy kisebb adagot főzni?

3. egy kaját 2 napig lehet enni. (ez szerintem elfogadható, de 3 nap az már megérthető ha nem)

4. Ha dolgozol, akkor a párodnak is lehet mondani, hogy főzzön.

5. Ha nem dolgozol és otthon vagy háziasszony játékosban, akkor főzz rendesen, legalább valami nassolni valót ami feldobja a 2 napos kaját.

2013. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!