Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom hogy szeret-e és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy szeret-e és hogy én szeretem?

Figyelt kérdés

Mikor barátnőmmel vagyok néha eléggé zavarban szoktam lenni. de kb egy hete nemigazán hiányzik bár mindig ő jár az eszemben meg olyanokat gondolok hogy mit csinálhat és azon parázok hogy vajon szeret-e..Nem érzem hogy szerelmes lennék de nem akarom elveszíteni. Talán később alakul majd ki a szerelem bennem?

Mikor vele vagyok nem igazán néz a szemembe sokszor kerüli a tekintetemet nagyon ritkán azért szokott hosszan a szemembe nézni de tényleg nagyon ritkán, én ölelgetős bújós típus vagyok és szeretem ha ölelget de ezt is csak ritkán csinálja.Mondjuk elég félénk lány.. Lehet csak ez a baj? Mi a véleményetek?


2013. nov. 8. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még ő sem oldódott fel, ahogy te sem. Ehhez idő kell, az emberek nem robotok. :) Esetleg finoman utalhatsz neki rá, hogy szépek a szemei és mindig aztokat néznéd (ebből majd kapcsol, hogy nézzen rád). :D Adjatok időt a dolgoknak, az emberek ma elkapkodnának mindent.
2013. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 evabettina válasza:
Ennek lehet az is az oka, ha már régebb óta vagytok együtt és akkor egy kicsit ellaposodott a kapcsolat.. Erre gondoltál már?
2013. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem àrtott volna leìrni, h hàny èvesek vagytok ès azt, h miòta jàrtok, mivel azt ìrtad, h nem vagy szerelmes talàn kèsobb alakul ki. mihez kèpest? 1 hònaphoz v 1 èvehez kèsobb?

szerintem mèg tùl fiatalok ès èrzelmileg èretlenek vagytok egy kapcsolatra, fogalmatok sincs hogy viselkedjetek. mindegy csinàljàtok, legalàbb tanltok belole.

2013. nov. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én 18 ő 15 és lassan 1 hónapja vagyok vele.
2013. nov. 8. 11:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha bókolok neki még jobban zavarba jön..
2013. nov. 8. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!