Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy olyan felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy olyan felnőtt férfivel beszélni, aki szinte azonnal megsértődik mindenen?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok (nő), a párom is ennyi. Régóta vagyunk együtt. Sajnos semmit nem tudok vele megbeszélni, mert ha nem úgy történnek a dolgok, ahogyan ő azt képzeli vagy elvárja, akkor azonnal bevágja a durcát. Pillanatok alatt felidegesíti magát és már én érzem rosszul magam attól, hogy próbáltam érvényesíteni a gondolatomat. Ha szeretnék menni valahova vele és neki nincs kedve, akkor húzza a száját, hogy nem akar menni. Amikor neki van kedve és én esetleg nem szeretnék menni (ami ritkán van, de előfordul), akkor is húzza a száját, mert akkor ő sem megy és akkor itthon maradunk, nagy durcázás közepette. Valakinek esetleg hasonló a párja? Hogy kezelitek? Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 8. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg úgy, ahogyan egy durcás kisgyerekkel kéne viselkedni. Hagyd rá, durcizzon csak, ne törődj vele. Ha meg ezt számon kéri rajtad, akkor szerintem hagyd el végre, mert nem normális, hogy egy ennyi idős férfi így viselkedik, semmilyen konfliktust nem fogtok tudni soha megoldani. Az meg úgy nem igazán normális.
2013. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki durcizik, az nem felnőtt férfi. Szólj rá erélyesen, hogy ezt nem kéne csinálnia, viselkedjen a korának megfelelően.
2013. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén mondanék biztató szavakat, de az hazugság lenne Kedves Hölgyem! Tapasztalatból beszélek, a rokonsági körömben pont egy ilyen helyzetű nő van, de azóta már kitette a párját, aki szintén ilyen durcakirály volt. Ezt hosszútávon nem lehet művelni, tönkreteszi az egészségedet neked is. Szerintem te nagyon vágysz szeretetre, és attól félsz, más már nem lenne neked 28 évesen (ezt butaság lenne hinned), akivel jól el lennél, és inkább a biztos rosszra szavazol. Hm, én elgondolkodnék a szakításon.

Kitartást! :)

2013. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, sajnos nem tudsz mit tenni. Én így is szeretem, ettől függetlenül nagyon jó a kapcsolatunk! Megszoksz vay megszöksz én megszoktam, maximum ha durcizik én is úgy csinálok, morcos arcot vágok direkt meg ilyesmi, akkor mindig elneveti magát. Igen, kicsit kibírhatatlan néha, de van akinek egyszerüen ilyen a személyisége, jelleme. Ettől még lehet valaki jó ember :)
2013. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem. Az is gond, hogy nem nagyon tudunk kettesben lenni, beszélgetni, romantikázni, mert mindketten a szülői házban élünk, sajnos nem tudjuk megoldani, hogy összeköltözzünk. Ez szomorú, de nem megy. Ha szülői házba költöznék össze, akkor ugyan ez lenne, nem tudnánk kettesben lenni, így nem is erőltetjük ezt. Szeretném ezt a durcázás dolgot megoldani, megbeszélni vele, mert értelmes és kedves férfi. Talán csak nem merek keményebben odaszólni, mert félek, hogy megint megsértődik és rosszra fordul a kapcsolatunk. Nem tudom. Köszönöm a tanácsokat mindenkitől!
2013. nov. 8. 12:49
 6/14 anonim ***** válasza:

Pedig neked kellene határozottabban fellépni.Nem szabad mindent ráhagyni,hogy duzzogjon mindenen.Az nem vezet sehová sem.

Azzal meg nem rétek egyet,hogy 28 évesen fél valaki attól,hogy nem talál párt.Hiszen fiatal.A kérdező szereti a párját,miért kellene szakítani?A szerelem és szeretet arról is szól,hogy megpróbáljuk kezelni és megoldani a felmerülő gondokat.

2013. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindent megtennék érte, nem akarok egy több éves, alapjában véve, jó kapcsolatot a kukába dobni azért, mert a páromnak vannak rossz tulajdonságai is. Kettőnk közül én vagyok az alkalmazkodóbb, de ez a kapcsolat legelején is kiderült. Nem azért csinálja ő ezt, mert nem szeret, ilyen a jelleme. Minden a szívére vesz.
2013. nov. 8. 12:59
 8/14 A kérdező kommentje:
A határozottabb fellépéssel megpróbálkozom. Összeszedem magam!
2013. nov. 8. 13:00
 9/14 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Olvass el mégegyszer drága, mert azon kívül amit írtam nincs más... Teljes mértékben ismerem ezt mert több éve együtt vagyok egy ilyen emberrel. Ha elvicceled a dolgot az nem megy a kapcsolat rovására... De ha bekeményítesz, felpakolsz, keménykedsz egy ilyen önérzetes emberrel (fogadni mernék hogy ő is az az ,,igazi férfi" tipus, akiért majd meghalnak a nők) akkor sajna azzal csak veszekedést szítasz. Türelem, sok sok türelem ez az amit tanácsolni tudok, ja és azt, hogy a rossz tanácsot ne fogadd meg az olyanoktól, akik nem egy ilyen jellemmel élnek együtt. :)
2013. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm #4es :)


Igazából ő nem az az "igazi férfi", akiért meghalnak a nők. De valóban érzékeny a lelke. Nem terveztem, hogy bekeményítek, szó szerint, csak határozottabb leszek. Amit lehet viccesen is megoldani, humorral, ahogyan te is mondtad. :)

2013. nov. 8. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!