Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
az a gondom hogy,a barátom azt mondja h nem érzi hogy szeretem. de van amikor meg azt mondja h lâtja h szerelmes vagyok belé.. én szeretem,de nemtudom hogyan mutassam ki ennél jobban,csókolgatom,ölelgetem mindig. szeretkezés után is azt mondta h érezte h kívánom és hogy ùgy csókolom mint akinel az utolsó órái vannak,de nem érzi h szeretem:S:S pedig mondani is szoktam neki. nemtudom mi a baj! az nem lehet hogy nem érzi a szeretetem,mikor szeretem õt! légyszí segítsetek
2013. nov. 8. 13:17
 1/5 Pretty Ballerina ***** válasza:
A barátod hülye, te meg naiv.
2013. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miért lennek én naiv??
2013. nov. 8. 13:42
 3/5 Pretty Ballerina ***** válasza:
Mert elhiszed, hogy nem mutatod ki eléggé, hogy szereted a barátod.
2013. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de akkor miért mondhatja ezt?:((
2013. nov. 8. 14:03
 5/5 Pretty Ballerina ***** válasza:
Mert tetszik neki, hogy minél inkább azt mondja, hogy nem szereted, te annál jobban hajtasz, és annál jobban ki akarod mutatni, hogy szereted. Élvezi, hogy ugráltathat, és élvezi, hogy mindent megteszel érte. Kihasznál.
2013. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!