Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az első kapcsolatotok után, amit az igazi szerelemnek mondanátok mennyi időbe telt még elfelejtettétek?

Figyelt kérdés
Mi barátommal 1 évet vtunk együtt. ÉS lassan két hete szakítottunk illetve ő velem.... Nagyon hiányzik szeretem és reménytelennek érzem hogy még egyszer tudok ennyire szeretni valakit
2013. nov. 8. 14:54
 1/5 Zakathol ***** válasza:
Fél éve vagyunk külön, de még mindig nem telik el nap, hogy ne gondolnék rá. Az első nagy szerelmet amúgy sem lehet szerintem elfelejteni, maximum csak túllépni rajta. Légy türelmes, egy idő után már nem lesz ilyen nehéz
2013. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 hónapja szakítottunk és nagyon-nagyon hiányzik. Minden nap eszembe jut..
2013. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon intenzíven pár hónapig fájt, de még 2-3 évig voltak periódusok, amikor nosztalgikus-szomorú érzéseim támadtak olykor. olyan 2,5-3 év kellett, hogy teljesen lezárjam. (a szakítás után 2 hónappal ismertem meg a következő barátomat, akivel bonyolultan alakultak a dolgok, de úgy alakult, hogy ő lett a második nagy szerelmem. ennek már több mint 4 éve.)
2013. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lesz még akit nagyon fogsz szeretni. De én úgy tartom minden szerelem más, de az nem azt jelenti hogy kevésbé.

Ahhoz idő kell, hogy ne ragaszkodj hozzá, tovább tudj lépni és beköszöntsön az új szerelem.

2013. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 evig es 9 honapon keresztul jartunk, de az utolso evunk rettenetes volt Kiszerettunk egymasbol. Nekem is volt valakim mellette es neki is. Vegul dobtam, nem sirt, megnyugodott, ahogy en is. Meg fel evig zaklatott, utana leszallt rolam.
2018. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!