Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jóban kell lenni a kiszemeltün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóban kell lenni a kiszemeltünk barátnőivel?

Figyelt kérdés

A lány bejön, a barátnőit nem igazán ismerem. Ők jóban, rosszban együtt vannak. Tehát emelhetem az esélyeimet a kiszemeltemnél, ha megismerkedek a barátnőivel is?

Érdemes ilyen dolgokra figyelmet fordítani?



2013. nov. 8. 14:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, minek? Nem a barátnőivel akarsz összejönni.
2013. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, de ha a barátnői csak felületesen néznek. Ha nem tudják valójában milyen vagyok, még lebeszélhetik a lányt.
2013. nov. 8. 15:00
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem is hinnéd mennyire, pláne, ha a csajod a barátnői hierarchia alján van, mert, akkor a farkadat is képes levágni és elküldeni nekik elsőbbségivel, csakhogy a körben maradhasson.
2013. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos, hogy bizalmuk legyen a barátnőinek feléd, mert ha nincs, akkor lebeszélhetik a kiszemelted, hogy kezdjen veled.


Szóval ha jóban nem is valamennyire meg kell ismerniük. Szerintem.

2013. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem kell, de célszerű. Ha bármi van, elbizonytalanodik a csaj a kapcsolatotokat illetően vagy ilyesmi, az első úgyis a barátnője lesz, akit megkérdez és akitől tanácsot kér, hogy mi legyen. Ha a barátnőinek szimpatikus vagy és kedvelnek, akkor támogatni fognak. Ellenben ha nem vagy jóban velük, még akkor is lebeszélhetik rólad a csajt, ha amúgy jól kijöttök és minden rendben köztetek. Ismertem már olyan srácot, akivel azért szakított a kedvese, mert a csaj barátnői bogarat ültettek a leányzó fülébe, az meg komolyan vette egy idő után és tulajdonképpen ok nélkül kidobta a srácot, mert meg lett vele etetve, hogy "ők nem illenek össze".


Szóval igen, okosabb jóban lenni a barátnőivel. ;)

2013. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha le tudják beszélni rólad, akkor az a lány egy ostoba ember akinek nincs önálló akarata, gondolatai, olyannal pedig minek akarnál kezdeni.
2013. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne! nem jó ötlet.

A barátom is így gondolkodott annak idején, hogy ha már barátnőim, miért ne ismerkedjen meg velük is, miközben nekem udvarol. Én akkor azt hittem,hogy rájuk is nyomul,és nem néztem jó szemmel, hogy akkor most több lányt 'bolondít' egyszerre? Aztán azután mondta,hogy mivel barátnőim nekem, azért csinálta.

Ráérsz úgy megismerkedni velük, hogy majd Ő bemutat nekik.

2013. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

@15:01 Én is hasonlóan gondolkodtam erről. Mindenesetre a jövőben csak a javamra vállhat.

2013. nov. 8. 15:04
 10/16 anonim ***** válasza:
és egyetértek a 7. válaszolóval, hogy ha a barátnői tanácsai alapján döntetne rólad, az már régen rossz. 8.voltam.
2013. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!