Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy leckéztethetném meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy leckéztethetném meg a pasim, aki még előttem sem tudj@ visszafogni a nő mániáját? És előttem is kiugrik a szeme más nőkre meg ilyenek? Hogy adjak neki olyan érzést amilyet ő ad ezzel nekem?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Adja magát a dolog. Régi ex akivel jóba vagy még?;D Esetleg pár szoros baráti ölelés vele a pasid előtt, egy két elhullajtott bók, stb.
2013. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele az utcán, ha jön szembe egy pasi, hogy "neki biztos nagyobb mint Neked!"! :D
2013. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszélsz vele esetleg, ahelyett, hogy úgy viselkednél mint egy óvodás?
2013. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

az enyém is ilyen... főleg a nagycsöcsű nőket nézi, ami kimondottan bánt ilyen bolhányi cicikkel amik vannak. meg is jegyzi a nagymellűekre hogy ez igen, stb.

arra gondoltam, hogy én meg küldök akkor neki ilyen 20 centis micsodákat és aláírom hogy ez igen, bárcsak a tiéd is ekkora lenne :D hátha elmenne a kedve

2013. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kötözd ki az ágyhoz miközben te 4 pasival szexelsz és végig kell néznie.Jó hangos legyél a hatás garantált!
2013. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok óvodás már nem egyszer elmondtam neki hogy zavar de hiába.
2013. nov. 10. 16:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Minek kell neked az ilyen pasi? A nyugalom kincset ér:)
2013. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érzi át igazán, hogy neked ez mennyire rosszul esik, úgyhogy itt tényleg csak az segít, ha eléred nála azt, hogy ugyanígy érezzen. A kérdés csak az, hogy valóban észrevenné-e, vagy bántaná-e ha te is ezt csinálnád pl.
2013. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2013. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Adsz neki minden alkalommal egy bazinagy nyaklevest,oszt megnyugszik az. Láttam már én is ilyen csávót,sétál a nagyon szép,helyes,barátnőjével,de engem bámul kitekert nyakkal -.-
2013. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!