Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm amikor festi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm amikor festi a szemét akkor miért van nyitva a szája?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem már hogy mindig nyitva van akkor a szája :D De miért?
2013. nov. 10. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:

nem tudom, én is egy csomó lánynál megfigyeltem és szerintem rettenetes, olyankor még amelyik okos alapból, arról is süvít a butaság

én mindig becsukom a szám olyankor is, mer' még a végén belerepül egy légy

2013. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Az enyém nem szokott nyitva lenni.
2013. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is nyitva van mindig. Mert vhogy úgy húzódik az arc, hogy jobban hozzá lehet férni.
2013. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden lánynak nyitva van olyankor a szája, mert másképp nem lehet. Ha utánaolvasol, látod, hogy számos kísérlet is szól erről, nem lehet csukott szájjal festeni a szemünket, valamiért kinyílik. Ha butának látszunk tőle, ha nem, ez van... Ha nem tetszik, ne nézz oda!
2013. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es ez butaság, csukott szájjal is lehet
2013. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
most direkt kipróbáltam tükör előtt úgy, hogy a számat néztem végig és egyszer se nyílott ki... ennyit a kísérletekről és a "tudós"-okról
2013. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez is valami női magazinos baromság lehet, hogy szemet festeni nem lehet csukott szájjal.
2013. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igen, ezzel mentegetik azokat, akiknek az agya képtelen egyszerre 3 funkciót irányítani (mint légzés, szemfestés, szájtartás)

aki buta, vagy valamilyen zavara van, az nem tudja szabályozni

mégis mi ez? ha valaki be akarja csukni a száját az becsukja és kész. ha bal kezemmel vakarom a jobb lábam és közben a jobb kezem ujjait is mozgatni akarom akkor nem mutom, mert a nyők lapja meg a kozmopolisön azt írta?

meg a "brit kutatók" XDDD

2013. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!