Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igaz, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy egy lezárult kapcsolat minden évére 1 hónapot kell számítani, hogy le tudd magadban zárni?

Figyelt kérdés
Mert az előzővel 4 évig volt együtt a párom, velem most 3 éve van, együtt élünk és már megkérte a kezem, májusra ki van tűzve az esküvő. Az előzővel semmi nem volt, együtt sem élt. Lehet, hogy hülye kérdés, de ti hogy látjátok, hamarabb elfelejtene, ha most vége lenne? És ti hogy éltétek meg a szakítást?
2013. nov. 10. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
esküvő előtt inkább próbálj arra gondolni, hogy boldogok lesztek jó sokáig...
2013. nov. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hülyeség. A szakítás mikéntje a maghatározó.

Nekem a másfél éves kapcsolat után egy hét kellett a horgásztanyán, ahol csak a szúnyogok voltak a társaságom. Nem az én hibám volt, tisztában is voltam vele annak ellenére, hogy a csaj úgy próbálta beállítani, mintha miattam lépett volna félre, mert nem adtam meg neki, amit akart. Amikor kérdeztem mi baja csak hümmögött, nem engedte, hogy segítsek, ennyi, 12 kiló szeméthal meg jópár üveg bor után túltettem magam rajta.

2013. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez így nem törvényszerű és nagyon váltózó, sok mindentől függ hogy egy valaki mennyi idő alatt tudnunk elfelejteni és a vele töltött kapocslatot lezárni.
2013. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!