Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar tőlem valamit, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit, vagy csak én fújom fel ennyire? Ismerkedésnél mennyit szoktatok beszélgetni?

Figyelt kérdés

Már kb 1 hete ismerek netről egy fiút, következő héten fogunk találkozni. Vagyis eddig hétvégére van megbeszélve a találkozó. Az egy hét alatt nem nagyon beszélgettünk, kb kétnaponta és nem is igazán sokat, bár egyszer végigbeszéltünk fél napot kb. Jó, tudom, hogy ő egyetemista (orvosin) és sokat kell tanulnia, de akkor is, szokott fent lenni naponta többször is, legalább megkérdezhetné, hogy pl hogy vagyok vagy miújság velem, ha már egyszer találkozni akar. Vagy közben más lányokkal is beszélne meg találkozót, és velük beszélget? Ő talált meg engem, és ő is kérte a találkozót. Nem lakunk messze egymástól, kb 70 km-re. Én 18/l ő pedig 19/f.

A fiúknak annyira nem is lenne fontos, hogy neten is tartsák a kapcsolatot? Vagy lehet csak én vagyok ilyen, mert előző kapcsolatomnál rengeteget beszéltünk neten is, és lehet hozzászoktam, vagy ilyesmi.


2013. nov. 10. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
én pár mondatos ismerettség után biztos, hogy nem szerveznék személyes találkozót....
2013. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem akarja ellőni az összes témáját neten hogy aztán élőben meg ne tudjon miről beszélni, azonban azt megkérdezhette volna hogy hogy vagy.
2013. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!