Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
barátommal összevesztünk.. mert mondta, hogy bejelölte őt facebookon egy csaj, akit elvileg nem ismer. nem jelöli vissza, de nem is utasítja el, merthogy nem érdekli. erre mondtam neki, hogy "anno is ez volt". (mikor összejöttünk, volt egy csaj, aki bejelölte fb-on, és mivel épp mellette ültem és láttam, elmondta, hogy pár hónappal előtte 1x megd*gta a csajt és azóta zaklatja...) emiatt a lány miatt kb 3 hónapig nem vállalhattuk fel a kapcsolatunkat, amit csak utólag tudtam meg, hogy miatta volt. egészen addig nem kaptam rá konkrét választ. tehát utólag mondta el, hogy mi volt és hogy elvileg nem akarta, hogy az a csaj engem is zaklatni kezdjen. szerintem ez hülyeség, mert megoldhatta volna annyival, hogy letiltja a lányt, és kész. mégsem ezt tette. most felbukkant a másik lány, akit elvileg nem ismer, és behisztizett, hogy én miért gondolom azt, hogy ez a csaj is "olyan"... elvileg nem ismeri, de nem utasítja el a jelölést, ellenben ezért veszekszik velem... hogy miért nem bízok benne, stb.
2013. nov. 10. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
facebook? nem is olvasom tovább....
2013. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
de jò, h elmùltak a tinièvek fb nèlkul!
2013. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 zotanbro ***** válasza:
kamuzik.. mar megduta a csajt!!!
2013. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 errre ***** válasza:
fb..fontos.
2013. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nekem is az fordult meg a fejemben mint az elsőnek..

de erőt vettem magamon és hát..


gyerekesek vagytok.

2013. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kösz a segítőkészséget.
2013. nov. 10. 18:23
 7/13 BlackSword ***** válasza:
de jó h nekem van életem a fb-on kívül is... nagyon gyerekesek vagytok...
2013. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hogy a fenébe nem fogjátok fel, h nem a facebook a hibás, h az emberek bunkók és hülyék????? olvassátok már el a lényeget.. egy lány miatt nem vállalhatták fel a kapcsolatukat, amit utólag tudott meg a kérdező, vagy szerintetek ez normális?????
2013. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8#, köszönöm! te legalább érted is amit leírtam...

baromira nem a facebook érdekel, hanem hogy a kapcsolatunk elején "fontosabb" volt az a csaj. illetve utána is történt egy s más, ami miatt nem tudok bízni benne. de nem érti meg mi bajom...

2013. nov. 10. 18:32
 10/13 anonim ***** válasza:
kicsi szìvem, ha nem a rohadt fb a hibàs ès fontos akkor minek rizsàltàl ide egy novellàt a fb-os ismikrol làjkokròl meg a tobirol? 2 mondatban is e lehetne ìrni a lovestorytokat, egyèbkènt csak kozlom veled, ha pasid ezek szerint sosem szeretett tèged,mindig is csajozott meg melletted, nem tudommost mit vàrsz? az elso adandòalkalommal le fog lèpni egy nàlad jobb csajjal, de minimum fèlre fog kefèlni!
2013. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!