Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a csajnak hogy tetszik nekem vagy inkább nem kéne?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki nagyn bejön nekem. Az a baj, hogy már van pasija. A csajt már 3éve ismerem és jóban is vagyunk. Sokszor meg szoktam nevetettni és látom rajta hogy ez tetszik neki. Kb. 2,5 éve mondta, hogy örül hogy barátok vagyunk (de csak barátok)és azt is mondta hogy csúnya emberekkel nem barátkozik (tehát szerinte jól nézek ki).


Szerintetek el kéne mondanom neki, hogy többet szeretnék, mint barátság vagy esélytelen, hogy összejöjjek vele? (A csaj az osztály társam, úgyhogy nem kéne beégnem előtte)


2013. nov. 10. 18:22
1 2
 1/12 zotanbro ***** válasza:
mond el neki!!
2013. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem várd meg amíg szakít a barátjával...

és utána mindenképp!

2013. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal nem a legjobb dolog összejönni csak ha tényleg komoly. Előbb bizonyosodj meg róla hogy nem utasít el téged :)!
2013. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Hogyan bizonyosodjak meg róla, hogy nem utasítana vissza?
2013. nov. 10. 18:39
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne belezavarni egy boldog kapcsolatba. Ha nem annyira boldogok akkor esetleg. De azt végül is elmondhatod neki, legfeljebb utána kerülitek egymást egy darabig. Vagy kellemetlen lesz. Vagy, összejöttök és dúl majd a szerelem.

De én olyan csajjal még csak nem is barátkoznék aki olyat, mond, hogy csúnya emberekkel nem barátkozik. Minek? felszínes kis nőci lehet.

2013. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

fél egy kicsit a csúnya emberektől

2013. nov. 18. 21:07
 7/12 anonim ***** válasza:
el
2013. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez egy felszínes qrva,hagyd a francba. Találsz jobbat!
2013. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

# 8

nem kva ;)

2013. nov. 29. 15:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Van barátja,de tetszel neki. Qrvára szeretheti a barátját ha bejössz neki. Megdugni talán megtudod,de megtartani nem. Még akkor sem ha szakítana a barátjával. Mert gondolj bele: akkor te lennél a barátja,viszont lenne egy másik srác aki tetszik neki. Ennek a csajnak nem barát kell hanem f***! ;) B*szni tud!
2013. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!