Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, mitől érdekes számotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mitől érdekes számotokra egy nő?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy olyan, amilyen épp passzol hozzánk.
2013. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk bejön ha extrém a hajszíne, zöld, kék, vörös, piros stb na meg ne legyen könnyen kapható :)
2013. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

2 tulajdonság:


-ha sörre van szükségem ott terem egy üveg hideg! sörrel

-egyéb más esetekben távol tartózkodik tőlem

2013. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!


Természetesen először a külső az amely dominál, hiszen ha nem tetszik egy lány egészen biztosan nem fogok odamenni hozzá. De ez a dolognak csak az egyik fele, sőt talán még annyi sem. Szép lányokkal ugyanis szerencsére bőven el van látva az országunk, innentől következik az, hogy az illető mitől különbözik a többi nőtől? Tehát mindenképpen a személyisége lesz az, amelyet ezután figyelembe veszek. Szeretem ha egy nő "nőies". Szeretem, ha a dolgok mögé lát, és logikusan gondolkodik, nem pedig teljes mértékben az érzelmek vezetik. Ez különösen felkelti az érdeklődésem, mivel a nőkről köztudott, hogy érzelemközpontúak. Ha ez nincs meg, akkor lehet hogy szép, kedves, és aranyos, de lényegében nem sokban különbözik a többi nőtől. Tegyük hozzá azonban, hogy az ilyen típusú nőkkel is el vagyok, de hosszútávon nem tudnám velük elképzelni a dolgot.


24/F

2013. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Nálam nincsenek ilyenek hogy valamilyen hajszínre vagy stílusra buknék. Az összkép a lényeg. Meg az hogy hogyan néz rám. :) Sokat elárul egy tekintet.
2013. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"na meg ne legyen könnyen kapható"


én úgy vettem észre, a pasik nem kitartóak, ha valakit meg akarnak szerezni, szóval a nem könnyen kapható lányokat hagyják a fenébe, és keresnek könnyebb prédát...

2013. nov. 10. 19:28
 7/8 A kérdező kommentje:

egyébként pár nap múlva megyek fodrászhoz és ilyen hajszínem lesz: [link]


nem akarok világos vöröset, azzal nem tudnék azonosulni;

szerintetek ez a sötét vörös szép szín?

2013. nov. 10. 19:31
 8/8 anonim válasza:

"én úgy vettem észre, a pasik nem kitartóak, ha valakit meg akarnak szerezni, szóval a nem könnyen kapható lányokat hagyják a fenébe, és keresnek könnyebb prédát..."


Ez férfitípustól és gondolkodástól is függ. Ha valaki képes több nőt is megkapni, mert szeretik a lányok, akkor onnantól fogva, természetes, hogy a kihívásokat fogja keresni. Innentől fogva, azok a lányok lesznek a köztudatban, akikért valóban harcolni kell. Viszont akinek még egy randi is nehezen jön össze, az nem arra fog vágyni, hogy heteket teperjen egy nőért, hanem hogy végre összejöjjön neki egy, akivel égre kellemesen eltöltheti a szabadidejét.

2013. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!