Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar is valami komolyat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar is valami komolyat, vagy csak játszik velem? (17L)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel együtt táncolok a szalagavatómon és eléggé beleestem. Már előtte is így éreztem. Többször mondta, hogy tetszem neki stb de a barátaink körében teljesen megváltozik. Olyan mintha cikinek tartaná, amikor meg kettesben vagyunk folyton elmondja, hogy mennyire bír, meg tetszem neki... Teljesen összezavar. Arra is gondoltam, hogy csak lefeküdni akar velem. Vicces mert az előző barátommal pont ezért szakítottam, és ezt ő tudja is. Valaki help!
2013. nov. 10. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam, te ismered... Ahogy mondani szokták, a puding próbája az evés, menj bele a játékába és derítsd ki.
2013. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hú hát a szalagavatón elesni, elég ciki!
2013. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vállal fel,szégyell,és nem lép feléd komolyabban,az nem jó jel.Valószínűleg még ő maga is éretlen meg komolytalan,meg aztán téged sem vesz annyira komolyan.Az más kérdés,hogy félelemből,vagy mert gyerekes,és a szex lebeg a szeme előtt.
2013. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!