Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Van esélyem nála? Ti mit gondoltok erről? Érezhet irántam valamit?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, akinek tetszettem 1éve. Nekem nem kellett, majd megfordult a kocka. de mostanság talizgatunk újra. Rengeteget ölelget és azt mondta amikor hazakísért, hogy "megcsókolnálak, de nem akarok még több bonyodalmat" Előtte az utcán úgy mentünk, mint egy szerelmes pár. Ma meg egy lányról beszélt nekem. SZERETEM:( nem szeretném elmondani neki.
2013. nov. 10. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
ez kèsz dedò :D
2013. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Játszik veled,te meg hagyod,és inkább vársz kussban.Ennél még az is jobb lenne,ha kitálalnál neki.Lehet,hogy előrébb nem jutnál,de kiadnád magadból,és őszinte lennél vele szemben legalább,ha már ő nem az.
2013. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!