Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet sexre izgató, a 50-60 éves, legyedt, ráncos nő, vagy férfi?

Figyelt kérdés
Sdrandokon láthattok ilyen idős embereket,nem szép látvány sőtt.Én nem hiszem, hogy egy idősödő pasi ilyenre izgulna,és náluk már a vágy sem az igazi.Ha mégis sexről beszélnek, az már csak emlék, illetve hazudnak,dicsekednek.Ti miképp gondoljátok?
2013. nov. 10. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
60%
Nincs más ezért beérik ilyennel.
2013. nov. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
100%

Vannak 50 feletti ismerőseim, akikről konkrétan tudom, hogy hetente többször szexelnek.

Tudod, a normális emberek ízlése a korral változik, a saját korosztályukat tekintik vonzónak, és igen, a ráncokat meg az ősz hajat is lehet vonzónak tekinteni!

Ezen kívül pedig nem csak a fizikai vonzódás keltheti fel a vágyat, hanem például a kötődés is.

2013. nov. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 A kérdező kommentje:
Ha nem fárasztó, az apróbetűs részt is própáljátok megérteni!
2013. nov. 10. 23:32
 4/90 anonim ***** válasza:

Megértettük.


2-as is az, mert elhiszi, hogy vonzóvá válik korral egy idős nő. Nincs más, de a szépet szeretik.

2013. nov. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
69%
Hát pedig jobb ha elhiszed én 45 vagyok a férjem 58 és hetente többször is szexelünk :)
2013. nov. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 A kérdező kommentje:
Már bocs 2-es.honnan tudod konkrétan,ők mondták, igaz?
2013. nov. 10. 23:35
 7/90 anonim ***** válasza:
27%
Konkrétan egy ismerősöm 50 évesen gyereket gyártott egy 28 éves nőnek, te ostoba.
2013. nov. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 anonim ***** válasza:
# 6: Konkrétan be akartak venni harmadiknak! :)
2013. nov. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:
Ja és én se vagyok huszonéves, mielőtt még az jönne, hogy persze, mert ők is a fiatalra buknak! :)
2013. nov. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:

# 4: Bocs, de közel negyven évesen már azért tudom, hogy mihez vonzódik az "idősebb" korosztály.

Én pl. abszolút nem vonzódom a fiatalokhoz, nagyon is tudom értékelni a ráncokat, néha kimondottan vonzónak találom!


Az esztétikai élmény és a vonzalom pedig teljesen más! Megnézek egy huszonéves "kisfiút", hogy jaj de helyes, de nem tudnék hozzá szexuálisan vonzódni. A korosztályomhoz tudok vonzódni, pl. még 50 éveshez is tudok, mert sokkal közelebb áll hozzám korban, mint a huszonéves.

Ugyanígy férfi ismerőseim is megnézik a fiatal csajokat, de ez nem vonzalom, csak stírölés, esztétikai szemrevételezés, és ennyi. A szexuális vonzalmat nem CSAK a testi adottságok váltják ki, és ahogy változunk a korral, változik az ízlés is.

2013. nov. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!