Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is álmodtatok még vele utána?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is álmodtatok még vele utána?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ért véget egy többéves kapcsolatom. Szinte már nem is gondolok rá ,de amikor elalszom ,csak vele álmodom és olyasmiket ,hogy véletlenül megint találkozunk és összejövünk. Nagyon szar érzés így kelni, főleg ,hogy már egyáltalán nem beszélünk és sosem találkozunk. Szerintetek ez miért lehet? Hogy lehet ezeket az álmokat "elűzni"? 27/F

2013. nov. 11. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
hugbug
2013. nov. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Idővel ez is el fog múlni, ezen nem lehet segíteni.

Csak sok kitartást tudok kívánni.

2013. nov. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szar. :(
2013. nov. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Jelenleg van nő az életedben? Feltehetően nem maga a lány hiányzik, pusztán magányos vagy, és vágysz egy olyan emberre, akit szerethetsz, aki fontos számodra. Azóta gondolom nem találtál még senkit, aki betölthetné ezt az űrt. Keress olyan elfoglaltságot, ami leköt, amit fontosnak tartasz,esetleg érzelmileg segít neked. Igyekezz többet foglalkozni azokkal az emberekkel,akik jelenleg a környezetedben vannak,és fontosak számodra,menjetek el valahová,keress új élményeket. Akár egy másik nő is segítene. Én ezeket tudom neked tanácsolni,biztos nem tartanak sokáig ezek az álmok.
2013. nov. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is vele álmodok és tényleg borzasztó úgy felébredni hogy nincs itt csak álom volt az ölelése a csókjai..:-( Szerintem is biztosan el fog múlni magától is csak tarts ki. Ha van kedved beszélgetni nekem irhatsz. Kitartást! Minden elmúlik egyszer. 25/L
2013. nov. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:c
2013. nov. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Leginkább egy másik nő tudná velem elfeledtetni őt,de nem szeretnék mindenáron valakit, mert szerintem nem okos dolog egyik kapcsolatból a másikba menekülni csak azért, hogy legyen melettünk valaki.
2013. nov. 11. 12:40
 8/8 anonim válasza:

Nem nagyon értek ehhez de most vagyok tul az első kapcsolatomon szoval.. menjen el a legjobb barátjával vagy bárkivel akit bir és jo fejnek tart mondjuk vidám parkba vaaaagy paintbaloni vagy amit szeret(gondolom ezt már megbeszélte valakivel, de ha nem akkor ezt szerintem mindenképen kéne) de énse tudok mást mondani hogy az idő gyogyit és ezt már énis kezdem érezni, deeee maga több élet tapasztalattal rendelkezik szoval jo embernek mondom :'D. de szerintem amiket itt felsoroltam fognak segiteni valamennyire :)

14/F

2013. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!