Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk. Nálatok, hogy alakul ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Nálatok, hogy alakul ki a szerelem?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha van barátnőtök és a szerelem nem alakult ki akkor az nálatok, hogy fog kialakulni? Mit csináltok, hogy veszitek észre, hogy szerelmesek lettetek a párotokba? A barátnőtök csinál valami lehengerlőt a számotokra ? Letudnátok írni ?

Ugyan is az én párom nem szerelmes belém, én szeretném ha komolyodna a dolog, de tanácstalan vagyok. Szeretnék több időt tölteni vele, de ő elvan a maga világában inkább. Elhagyni nem szeretném, nem vagyok egy könnyen feladós típus.


2013. nov. 11. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi különös. Vonzódom hozzá szexuálisan és intellektuálisan is. Nem kell mást tennie a másiknak, mint magát adnia, ami pedig vagy vonzalmat ébreszt bennem, vagy nem.


De ha hetek, hónapok teltek el az effajta vonzalom megléte nélkül, akkor ne számíts ezután se semmire. Egyszerűen csak egyoldalú a mélyebb vonzalom nálatok. Ha eddig nem lett, ezután se lesz semmi.

2013. nov. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!