Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal a párom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011 decemberében ismertük meg egymást, kérte hogy költözzek hozzá most is nála lakom de 2-3 hete egy lánnyal beszélget, elvileg tudja hogy tudok róluk. Elég intim témákról is beszélgetnek, skypejában elolvastam a beszélgetését, nagyonfáj amit tett. Mit tegyek? Nincs hová mennem
2013. nov. 11. 08:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
"Nincs hová mennem" ezt hogy érted? Honnan költöztél a barátodhoz?
2013. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 ASOT ***** válasza:

Most lefeküdt vele? Vagy intim dolgokról beszélgetnek "csak" amit esetleg az orra alá dörgölhetnél és megbeszélhetnétek...??!!


Nincs hová mennem....igen! Ezt hogy érted? Nincs anyu apu, család?

2013. nov. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Ajaj! Hú ez nehéz lesz, ha nincs tényleg hová menned és munka helyed sincs akkor nincs más választásod mint elfogadni egyenlőre hogy nem csak te vagy neki egyedül.

Vagy ha van munkahelyed akkor minél hamarabb összegyűjtesz annyi pénzt hogy ki tudj fizetni egy albérletet magadnak.

De semmi képen ne csald vissza úgy hogy ki derüljön mert még az is előfordulhat hogy elzavar téged az otthonából és akkor mehetsz az utcára, mert kitudja nem e úgy van vele hogy neki szabad neked nem.

Merre laktál az összeköltözésetek előtt?

Próbáltál már vele beszélgetni?

Ha megcsalt valószínűleg azért mert nem kapja meg azt amire vágyik , vagy kevés vagy pedig ellaposodott a kapcsolat és izgalmat keres, vagy előtte is megcsalt , csak mivel nem laktatok együtt ezért nem jutott tudomásodra.

Ha nem akarod elveszíteni ezt az embert akkor, legyél vele kedves , járj a kedvébe hátha rájön nálad is megvan amit másol keres, tudom nagyon nehéz ilyen esetben én már voltam ilyen szituban, hiába hogy tudta hogy tudom mégis tagadta nyilvánvaló jelek voltak mégis tagadta, sajnos addig fajult a dolog hogy veszekedtem vele hogy el is szált 1-2 pofon is ő vert meg engem felháborodásában.

Én nagyon féltékeny típus vagyok ha jel van egyből észre veszem, minél jobban veszekedtem , néha ok nélkül és ő azért is megtette hogy legyen már miért veszekednem.

Én minden ilyen veszekedés után csomagoltam , és mentem, de olyan fiatal és naív voltam hogy mindig vissza könyörögte magát.

2013. nov. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Ha nincs hova menned akkor benne vagy a sz*rban,

el kell viselned a fájdalmas megcsalásokat!

2013. nov. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy beszélgettek (tehát neten flörtölnek, és szóban netszexelnek) vagy találkoztak, és tényleg szexeltek.

Előbbi olyasmi ami rosszul eshet neked, és egy komoly beszélgetést megérdemelne, a másik pedig eldöntötte a kérdést.

2013. nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Most megcsalt, vagy csak olvastál valamit, amibe belefantáziálsz bármit?
2013. nov. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
200 kmre laktam régen. Nincs munkám, már 3 éve együtt lakunk. Szüleimmel megromlott a viszony. Már a találkát tervezgetik. Nem képzelek bele semmit, éjjel nappal beszélgetnek képeket küldözgetnek egymásnak. Velem alig beszél. Mondhatni netszex megy egésznap. Nemtudok senkihez menni. A lány 14 éves barátom 18. :/ nemtudom mit tegyek :'(
2013. nov. 11. 09:36
 8/28 anonim ***** válasza:
És te hány éves vagy?
2013. nov. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 ASOT ***** válasza:

jó fiatalon költöztetek össze, ő meg egy 14 éves gyakorlatilag gyerekkel beszél erről...háát barátoddal agyilag is gond van.

túl fiatalok vagytok szerintem még az együttéléshez.

2013. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
19 leszek januárba
2013. nov. 11. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!