Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok tud lenni egy idő után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok tud lenni egy idő után a bókokból?

Figyelt kérdés

Nyilván vannak olyan lányok, akik igénylik, hogy elmondják nekik, hogy milyen szépek, milyen fontosak és mennyire boldog a párjuk, hogy ott vannak az életükben. Egyik Bruno Mars számban van:


She's so beautiful and I tell her everyday. /gyönyörű, és el is mondom neki minden nap


Ha ezt szó szerint vesszük, az nem sok egy picit? Az ilyen "sablonos" bókok, hogy de szép vagy ma, jól nézel ki, stb, nem válnak jelentéktelenné, ha minden nap megkapja őket a leányzó, és mármár egy elvárt dolog lesz belőlük? Egy bizonyos gyakoriság után nem vesztik el a jelentőségüket?


2013. nov. 11. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

az a bòk, ami szìvbol jon, sosem lesz unalmas ès sosem veszìti el a hitelessègèt.

a kotelessègtudatbòl kibofogott bokòk pedig sosem hihetok.

2013. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Baby, nem csak szájhősködni kell a csajnak és dicsérni, hanem simogatni arcát, vállait, s ha engedi, akkor tovább is. Megfogni a kezét az utcán, stb. Így is ki lehet fejezni csodálatunkat, nem csak "darálással" :)
2013. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tündéri,mikor valaki megdicsér-lehet szó külsőről vagy belsőről(mondjuk tény,hogy míg a külsőt el se hiszem,szeretem,ha azt dicséri,aki tényleg vagyok,értem itt a felfogást vagy a tudást :D ),de biztosan az én hibám is,hogy ha a szándék át is jön,maga a bókolósdi nem az esetem töménytelenül és állandóan. Én nem csodálót szeretnék,csak egy társat,aki elismeri,hogy vannak dolgok,amikben lehet,hogy jobb vagyok,vagy néha mond véleményt. Pedig romantikus meg minden kutyafüle vagyok.:) Nálam például mások felé a "szeretlekeknek" is akkora jelentősége van,hogy nagyon ritkán használom. Más a tipikus "szeretlek"-"én is" dolog,de más,mikor magadtól mondod,szó szerint ki. Másrészről meg az is a bókok hátránya(saját tapasztalat),hogy az illető maximum mond rá egy köszönömöt,vagy csak mosolyog és elég kínos. Sosem tudom,mit tegyek.. bókoljak vissza? Ostobaság,mert az olyan,mintha csak akkor jutott volna eszembe. Ha meg nem szólok semmit,olyan ridegnek érzem magam,állandóan köszöngetni meg nem kellemes kicsit sem.


Én azt mondom,bókok helyett inkább a tettek legyenek a helyükön. Persze,jó,ha szavakkal is kedveskedik,de másabb néhány apró gesztus,vagy ha nem mondja el napi 24 órán keresztül,hogy ilyen meg olyan csodálatos vagy... Arról nem is beszélve,hogy ha túlzásba viszik,mégkevésbé hihető,és csak giccses sablon az egész,ami nem szívből jön..:)

17l

2013. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!