Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sürgősen segítsen valaki! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgősen segítsen valaki! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történet lényege, hogy együtt voltunk 4 hónapot, szakítottam, megint együtt voltunk, több, mint egy hónapot és most közösen úgy döntöttünk, hogy vége. Ez egy hete volt.

Az ő indoka az volt, hogy hanyagoltam, nem akartam vele találkozni. Ez teljes mértékbe felvállalom, így volt. AZÉRT, mert elkezdtem beszélgetni egy másik fiúval, haveri társasággal péntekenként kiültünk, dumáltunk, semmit több! Mindig azon bánkódtam, hogy miért van nekem barátom, amikor itt ez a srác, de féltem, hogy ez csak fellángolás. A szakításunk előtti héten annyira hanyagoltam már a barátomat, hogy napokig, se telefonon, se a neten nem beszéltünk és felhívott vasárnap, a szakításunk előtt 1 nappal, hogy nem-e találkoznánk, én meg rögtön rávágtam, hogy nem, mert nincs kedvem. Vége lett. Tegnap egy lényegtelen dolog miatt ráírtam. Beszélgettünk.

Ma pedig a kedvenc közös zenénket hallgattam, egy olyan városba, ahová én iskolába járok és ő sem ott lakik és amikor elkezdtem hallgatni, akkor hallottam, mert mindig hangosan hallgatja a zenét a kocsiba.. ez a sors, esküszöm.

Valaki tud erre reagálni valamit? Mit tegyek?

Néha annyira hiányzik, de van, amikor örülök, hogy szingli vagyok


2013. nov. 11. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
és most mit akarsz csinálni?
2013. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
majd elmùlik. tovàbb egyenesen!
2013. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És most mire válaszoljunk? Elmondtad, hogy mit tettél.
2013. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szakított veled nem? Te meg nagy kegyesen visszamennél hozza...hát gratulálok!! Szerintem jól tette hogy megszabadult tőled!!
2013. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én szakítottam először, szövegértés CSILLAGOS 5-ös.
2013. nov. 11. 18:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy viselkedtél vele az nálam megbocsáthatatlan. Engedd el szegényt had találjon valakit aki szereti is!
2013. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lényegtelen ki szakított először. Utoljára ő. Ez a lényeg.
2013. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Látom senki se érti, amit leírtam..
2013. nov. 11. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!