Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki lesz egyszer szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki lesz egyszer szerelmes?

Figyelt kérdés
18 vagyok, már több lány tetszett, találkozgattam párral, volt, hogy utána sokáig rágódtam is rajtuk, de még egyszer nem voltam igazán szerelmes úgy, hogy viszont szerettek volna, barát-barátnő jelleggel. Szűz vagyok, de komolyan mondom, sokszor sokkal jobban hiányzik az, hogy legyen valaki, aki szerethetek, olyasvalaki, aki viszont szeret, mint egy kurópajti... Tudom, hogy nyálas, de ez van :D
2013. nov. 11. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen :-)))
2013. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amióta 2 évig tetszett egy lány majd elküldött a p*csába , azóta soha.
2013. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz mindenki szerelmes, ha elhiszed ezt egy 36 éves férfinak.
2013. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem mindenki mert pl egy pszichopata nem tud szerelmes lenni.
2013. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 errre ***** válasza:
egy szociopata sem.
2013. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezen a gondolatmeneten vagyok... Pedig már nem egy osztályszépe "k@rvája" nyaggatott párkapcsolat után... én egy visszafogottabb külsejű, (értsd ezalatt = nem bombázó, viszont rendkívül kedves és közvetlen) csaj mellett döntöttem, aki ugyan soha nem adta tudtomra, hogy bejönnék neki... de majd nemsokára kiderül hogy számára is szimpatikus vagyok-e.
2013. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Voltam viszonzatlanul szerelmes.. azóta viszont senkibe nem szerettem bele, még mindig nem sikerült elfelejtenem az előzőt.
2013. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!