Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy álltok az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy álltok az idősebb lány, fiatalabb fiú kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Főképpen lányok véleménye érdekel, de szívesen meghallgatok mindenkit:)

Most 16 vagyok(L), és van egy fiú, aki úgymond rám akaszkodott, de lényegében bírom a fiút, de eddig ez nem ilyen "szinten" volt.

És én most 10.-es vagyok, ő meg 9.-es. Én sose bírtam elképzelni az ilyen kapcsolatot, mindig is azt képzeltem, és tartottam reálisnak, hogy a fiú idősebb.:/ (mármint nem sokkal, max 2-3 év, de semmiképp se fiatalabb, csak ha ugyan abban az évben... tudom, hogy nyomi vagyok ><)

És most nagyon összezavart.


A válaszokat előre is köszi:)



2013. nov. 11. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat ebben a korban fura lenne egy kicsit (szerintem). De emigy en pl 31 vagyok (F),baratnom 33 ugyhogy en lennek az utolso aki beszolhatna emiatt :)
2013. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint ez kissé sztereotípia. Úgy gondolom, hogy egy kapcsolat minősége nem függ attól, hogy ki az idősebb. Ha a két ember jól megvan egymással, szeretik egymást, akkor miért ne lehetnének együtt, még ha esetleg a fiú fiatalabb is? Egy év meg szerintem nem óriási különbség, én fiúként azt mondom, emiatt nem utasítanék el senkit.
2013. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen benne semmi baj sem.
2013. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem:)

Hát egyrészt azért is zavar, mert még nem volt kapcsolatom, még májusban volt egy valaki, akivel össze akartam jönni, mert nagyon tetszett, csak lényegében egy idióta volt és felhagytam vele (milyen jól is tettem..).

És ezért félek, mert még senkit se szerettem, max csak nagyon tetszett.:/

És belegondolni, hogy az első kapcsolatom... >< nagyon összezavar.

2013. nov. 11. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3 évvel fiatalabb férjem van. Szerintem a kor nem lényeg. Az már engem is zavart volna ha pl alacsonyabb...


27/N

2013. nov. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem nem a kor szamít ha szereted annyira akkor nem érdekel, hogy mit mondanak mások. Az más, hogy lehet, hogy eretlen. Beszélgess vele és nézd meg, hogynincsenek e olyan "gyerekes" dolgai amik idegesítenek :)
2013. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 11-es vagyok, és 10-es a barátom:) közöttünk csak fél év van ugyan, de szerintem 1 év se számít! Ha egyszer ő jön be, és nem az évfolyamtársaim, a kor nem gátol meg.:)
2013. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

Hát egyelőre még nem tudom pontosan hogyan érzek iránta:/

Csak az osztálytársaim már cukkolnak vele...:/

De meglátjuk hogyan alakulnak a dolgok:)

2013. nov. 12. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!